Perspektywy i wyzwania branży hotelowej w CEE

Polska uznawana jest za najbardziej atrakcyjne miejsce do inwestycji w hotele w Europie Środkowo-Wschodniej, a inwestorzy zapowiadają, że chcą tu inwestować jeszcze więcej. Wiele wskazuje na to, że w tym roku pobity zostanie ubiegłoroczny rekord, kiedy w polski sektor hotelarski zainwestowano aż 350 mln euro. Liderzy rynku będą dyskutować o dalszych możliwościach inwestycyjnych w różnych regionach naszego kraju i Europy Środkwo-Wschodniej, a także o tym gdzie koncentrują strategie rozwoju na kolejne lata. Wszystko to już 26 listopada,  pierwszego dnia konferencji Hotel Trends Poland&CEE w hotelu Sofitel Victoria w Warszawie. W panelu moderowanym przez Davida Natha, Partnera, Head of Hospitality CEE w Cushman & Wakefield udział wezmą:

Marybelle Arnett Vice President, Development, Central & Eastern Europe, Hilton

Rune Askevold Dyrektor zarządzający, Puro Hotels

Pankaj Birla Area Vice President – Eastern Europe, Marriott Hotel Holding GmbH

Gilles Clavie Prezes Zarządu, Dyrektor Generalny Orbis SA

Gheorghe Marian Cristescu

Prezes zarządu, Chopin Airport Development

Saija Kekkonen Dyrektor zarządzający, Best Western International Inc. Finland, Baltics, Poland & Russia

Organizowana przez wydawcę "Hotelarza" pod merytorycznym patronatem C&W konferencja będzie już szóstą edycją Hotel Trends Poland & CEE, największego w Europie Środkowo-Wschodniej forum dla właścicieli i kadry zarządzającej hoteli. Wydarzenie gromadzi w jednym miejscu kilkuset najważniejszych decydentów branży hotelarskiej w regionie. Uczestnikami są właściciele, inwestorzy i kadra managerska hoteli, prezesi i członkowie zarządów spółek hotelarskich, przedstawiciele globalnych i polskich sieci hotelarskich, firm deweloperskich, banków i funduszy inwestycyjnych, a także architekci, projektanci oraz najwięksi dostawcy produktów i usług dla hotelarstwa. Podczas konferencji polscy i międzynarodowi eksperci i praktycy dyskutować będą m.in. o kierunkach zmian w globalnym hotelarstwie i ich wpływie na polski rynek, kwestiach związanych ze wzrastającymi kosztami pracy, niedoborem pracowników, boomem inwestycyjnym, oraz scenariuszami na przyszłość. Drugi, bardziej warsztatowy dzień, składał się będzie z trzech równoległych sesji, a każda z nich z trzech modułów. Dwudniowej konferencji towarzyszy także wieczorna gala, na której ogłoszeni zostaną zwycięzcy najbardziej prestiżowego konkursu w polskiej branży hotelarskiej Hotelarz Roku 2018 Szczegóły na www.hotel-trends.pl

Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *