Miłosz Stanisławski odchodzi, Sound Garden szuka następcy dyrektora

Miłosz Stanisławski, związany od czasu otwarcia siedem lat temu z hotelem Sound Garden Airport w Warszawie,  rozpoczyna nowy etap swojej kariery poza strukturami Legend Hotels, właściciela hotelu. Przed odejściem rozpoczyna poszukiwania następcy, który obejmie po nim stery w tym 206 pokojowym hotelu.


Miłosz Stanisławski to jeden z najbardziej rozpoznawalnych dyrektorów generalnych hoteli w Polsce. Z hotelarstwem związany jest od 2004 roku. Doświadczenie jako sales manager zdobywał w warszawskich hotelach Jan III Sobieski oraz Rialto. Uczestniczył w tworzeniu Centralnego Biura Sprzedaży Vienna International Hotelmanagement AG w Polsce. Jako zastępca dyrektora sprzedaży hotelu Jan III Sobieski odpowiadał za proces sprzedaży i marketingu podczas zmiany marki na Radisson Blu. Pełnił funkcję dyrektora sprzedaży w Platinum Residence oraz dyrektora sprzedaży i marketingu nowo otwartego Sound Garden Hotel w Warszawie. Przez ostatnie lata był dyrektorem generalnym Sound Garden Hotel. Miłosz robi przerwę od działalności operacyjnej, jednak będzie wciąż blisko branży pomagając budować zespoły w środowiskach marketingowych.

Za zaangażowanie w branżę MICE, został wyróżniony przez MPI Poland Club tytułem „Odkrycie Roku 2013”. Nominowany do tytułu "Osobowość Roku MICE Poland 2014". Nagrodzony tytułem „Hotelarz do 35 roku życia” w konkursie Hotelarz Roku 2014, organizowanym przez "Hotelarza", oraz „MP Power 12 Dostawca Venue”, w konkursie MP Power Awards 2016 organizowanym przez MeetingPlanner.pl.   Jest stałym ekspertem Akademii Hotelarza.

- „Jeżeli myślisz o zmianie zawodowej, nie szukaj oferty takiej samej pracy u sąsiada, za dodatkowe przysłowiowe 500 PLN. Otwórz się na propozycje i możliwości, których ja ani nasza firma nie jest w stanie ci zapewnić - nie w danej chwili, ale w ogóle. Szukaj możliwości wysokiego awansu, totalnie nowego doświadczenia. Przyjmij ofertę, która przeniesie twoją jakość życia na zupełnie inny, nieosiągalny z nami poziom. Taką, która odwróci twoje życie do góry nogami. Dzięki temu, że mierzysz wysoko, otrzymasz każde wsparcie o jakie poprosisz, a my będziemy dumni z Twojego sukcesu.” Taki komunikat powtarzałem wielokrotnie w rozmowach z członkami mojego zespołu. W końcu sam postanowiłem zastosować się do nauki, którą głoszę, z którą się zgadzam i utożsamiam moje najbliższe środowisko. Sam również otrzymuję wsparcie i zaufanie moich pracodawców - Legend Hotels, które pozwala mi osobiście otworzyć drzwi przed kandydatami na lidera #SoundTeam i managera odpowiedzialnego za wyniki biznesowe Sound Garden Hotel, tym samym grupy zarządzanych przez Legend Hotels obiektów – mówi Miłosz Stanisławski.

Kandydaci aplikować mogą na adres tauri.sumberg@legendhotels.eu do 15 maja 2019.
O tym jakie kryteria trzeba spełniać opowiada film dostępny TUTAJ


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *