Małgorzata Kalinowska-Klimek dyrektorem ds. franczyzy w Orbisie   PERSONALIA

Małgorzata Kalinowska-Klimek, ostatnio dyrektor kompleksu Novotel & ibis Poznań Centrum została dyrektorem ds. franczyzy w Polsce i krajach nadbałtyckich Orbisu. Zastąpiła Ewę Bluhm, która objęła nowo stworzone stanowisko dyrektora ds. hoteli własnych i zarządzanych Orbisu.

Małgorzata Kalinowska-Klimek związana jest z Orbisem od początku swojej kariery zawodowej, którą rozpoczynała w 2001 r. w hotelu ibis Katowice-Zabrze. W 2004 r. została zastępcą dyrektora hotelu ibis Łódź, w 2006 r. dyrektorem hotelu ibis Katowice- Zabrze, a w 2011 r. objęła stanowisko dyrektora ibisa Kraków Centrum. Dwa lata później została dyrektorem nowo otwartego kompleksu ibis – ibis Budget Kraków Stare Miasto, a w 2014 r. również dyrektorem regionalnym hoteli rodziny ibis na Polskę Południową. W 2017 r. objęła stanowisko dyrektora Novotelu Poznań Centrum i nadzorowała przekształcenie go w dwumarkowy kompleks Novotel & ibis, będąc jednocześnie dyrektorem regionu na Poznań. W 2018 r. została też dyrektorem regionalnym na Wielkopolskę Izby Gospodarczej Hotelarstwa Polskiego.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *