PHH z nagrodą Partnership Circle Award od Marriott International

Polski Holding Hotelowy podczas ceremonii w Barcelonie otrzymał nagrodę Partnership Circle Award, przyznaną przez Marriott Internaional. To docenienie PHH jako najbardziej wartościowego partnera biznesowego wśród właścicieli i partnerów franczyzowych sieci Marriott w Europie w 2019 r.

Nagroda ta jest przyznawana firmom, które dzielą wzajemne, długoterminowe zaangażowanie w rozwój sieci hoteli Marriott, w pełni angażując się w inicjatywy marki i realizują jej wizję. Koncentrując się tym samym na swoich pracownikach, tak aby stworzyć dobrze zarządzany i zaangażowany zespół, który ma realny wpływ na zapewnienie doskonałej obsługi gości hotelowych. W tym roku laureatem nagrody Partnership Circle Award 2019 w Europie jest Polski Holding Hotelowy, który jest wieloletnim partnerem Marriott International.

- Polski Holding Hotelowy uosabia kulturę i maksymę Marriott, mówiącą o tym, że sukces nigdy nie jest ostateczny; obejmując swoich współpracowników i społeczność lokalną twórczym talentem i energią. Dzięki wysokiemu poziomowi znajomości branżowego know-how zespół PHH nigdy nie przestaje dążyć do tego, by być najlepszym, wprowadzając innowacje, nowoczesne rozwiązania i optymalizując istniejące rozwiązania operacyjne – współpraca z nimi to przyjemność – podkreśla Matt Hughes, Senior Director Marriott International.

- Jestem dumny, że Polski Holding Hotelowy znalazł się w elitarnym gronie najlepszych, międzynarodowych firm i został wyróżniony przez Marriott International jako najbardziej wartościowy partner biznesowy – podkreśla Ghoerghe Marian Cristescu, prezes Polskiego Holdingu Hotelowego. – Jest to tak naprawdę dostrzeżenie bardzo dużej pracy całego naszego zespołu i docenienie profesjonalizmu naszych pracowników. Nasza firma została wyróżniona za wieloletnią współpracę, zaangażowanie, rozwój i wiarygodność. Ta nagroda pokazuje również, że jako spółka Skarbu Państwa jesteśmy w stanie osiągać wyniki na najwyższym, międzynarodowym poziomie i zagwarantować dalszy rozwój firmy. Tym bardziej cieszy nas fakt, że taką nagrodę po raz pierwszy otrzymała polska firma -dodaje Cristescu.

Polski Holding Hotelowy, którego głównym zadaniem jest konsolidacja zarządzania obiektami hotelowymi należącymi do Skarbu Państwa, od wielu lat współpracuje jako franczyzobiorca z czołowymi światowymi sieciami hotelowymi, takimi jak Marriott International, Hilton International, Best Western Hotels &Resorts, InterContinental Hotels Group, Louvre Hotels Group. PHH jest właścicielem czterech hoteli z brandem sieci Marriott – Courtyard by Marriott; Renaissance Warsaw Airport Hotel oraz dwóch hoteli lifestylowej marki Moxy – Moxy Katowice Airport i  Moxy Poznań Airport, który przyjmie pierwszych gości jeszcze w tym roku.  


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *