Joanna Garner z Hamptona by Hilton Oświęcim do Green Mountain w Karpaczu   PERSONALIA

Joanna Garner, przez ostatnie dwa lata wprowadzająca na rynek, a następnie kierująca hotelem Hampton by Hilton Oświęcim, objęła stanowisko dyrektor generalnej 5-gwiazdkowego kompleksu Green Mountain Hotel & Apartments z 268 pokojami i apartamentami w Karpaczu. Zastąpiła na tym stanowisku Teresę Królak, kierującą obiektem od czasu jego otwarcia.

Joanna Garner, arch. prywatne, Linkedin


Joanna Garner jako dyrektor generalny wcześniej otwierała hotele sieci Qubus – w Kielcach w 2006 r. i w Bielsku-Białej w 2009 r. Karierę w sektorze hotelarskim rozpoczynała w Polsce w 1994 r., obejmując stanowiska recepcyjne. Następnie doświadczenie zdobywała w Anglii, gdzie przez osiem lat pracowała na stanowiskach zarządczych, zarówno w obiektach prywatnych, jak i sieciowych, w tym m.in. jako manager Holiday Inn Express. W latach 2013-2016 pełniła funkcję dyrektora 4-gwiazdkowego hotelu Olympic w Ustroniu, a w roku 2017 podjęła się zarządzania Pałacem Bonerowskim w Krakowie. Od września 2017 roku zarządzała pre-openingiem, a następnie wprowadzała na rynek hotel Hampton by Hilton w Oświęcimiu.


Należący do Grupy Górskie Resorty, Green Mountain Hotel & Apartments został otwarty na początku tego roku. Kompleks Green Mountains Hotel & Apartments położony w bezpośrednim sąsiedztwie Karkonoskiego Parku Narodowego, składa się z 5-gwiazdkowego hotelu oferującego 137 pokoi oraz ze 131 apartamentów w zespole siedmiu budynków wokół hotelu, łącznie na ok. 850 miejsc noclegowych. Obiekt zlokalizowany jest w tzw. Dolnym Karpaczu poza centrum miasta w Wilczej Porębie, która niegdyś była samodzielną osadą. Część apartamentów ulokowana jest w dwóch zabytkowych, blisko 100-letnich budynkach. W hotelu znajdują salon Dr Irena Eris Beauty Partner z ofertą zabiegową, strefa SPA & wellness z basenem, jacuzzi, masażami, saunami i częścią dla dzieci, a także część konferencyjna o powierzchni 350 m kw. z pięcioma salami w budynku hotelowym, dwie sale znajdują się również się w części apartamentowej. Kompleks oferuje też dwie restauracje – Green w części hotelowej, i Alberto z włoską kuchnią w części apartamentowej, oraz Lobby Café & Bar obok recepcji.


Górskie Resorty to grupa obiektów zlokalizowanych w miejscowościach wypoczynkowych w polskich górach. W skład sieci wchodzą: Osada Śnieżka, Blue Mountain Resort, Green Mountain Hotel* oraz Green Apartments. Otwarcie Platinum Mountain Resort & SPA oraz Platinum Apartments zaplanowano na wrzesień tego roku, natomiast Crystal Mountain Resort w Wiśle zostanie otwarty w grudniu 2020 roku. To razem ponad 1700 pokoi i apartamentów.
Wszystkie obiekty sprzedawane są w systemie condo.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *