Dobry Hotel przejmuje w zarządzanie hotel Dom Zdrojowy w Jastarni   INWESTYCJE

Trójmiejski deweloper Inpro wydzierżawił na okres 10 lat należący do niego, czterogwiazdkowy hotel Dom Zdrojowy z Jastarni spółce Dobry Hotel kierowanej przez Leszka Mięczkowskiego. To kolejny, po hotelu Mikołajki obiekt Inpro, który będzie dzierżawiony przez Dobry Hotel.

Dobry hotel przejmie także prawa i obowiązki wynikające z umów najmu apartamentów, zlokalizowanych w tym samym budynku co hotel, ale stanowiących odrębne nieruchomości lokalowe, będące własnością osób trzecich. W ramach zawartej umowy Dobry Hotel zobowiązany jest do opłacania czynszu podstawowego oraz w przypadku wypełnienia się założeń zadanego w umowie algorytmu, wyliczenia także czynszu rocznego, a wartość tych czynszów w skali roku nie powinna przekraczać 5% kapitałów własnych. Otwarty w 2005 roku Dom Zdrojowy w Jastarni dysponuje 60 pokojami i apartamentami, oraz nowoczesnym zapleczem SPA.

Dobry Hotel zarządza obecnie dziesięcioma hotelami (część z nich także dzierżawi) w Trójmieście, Krakowie, Poznaniu, Zakopanem i Mikołajkach, a we wrześniu dołączyć ma do nich Best Western Premier City Center we Wrocławiu.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *