Agnieszka Powązka-Celer dyrektorem Novotelu Poznań Malta   PERSONALIA

Agnieszka Powązka-Celer została dyrektorem generalnym hotelu Novotel Poznań Malta. Zastąpiła Marcina Procajło, który objął stanowisko dyrektora Mercure Poznań Centrum.

Agnieszka Powązka-Celer z hotelarstwem związana jest od blisko 15 lat. Zaczynała w 2005 r. w Novotelu Szczecin Centrum, gdzie w ciągu siedmiu lat przez dział sprzedaży doszła do stanowiska zastępcy dyrektora hotelu. Przez rok pracowała też w hotelu ibis w Bristolu jako manager recepcji. Od początku 2014 r. była zastępcą dyrektora generalnego 5-gwiazdkowego Marine Hotel w Kołobrzegu. W 2015 r. została dyrektorem operacyjnym hotelu Orbis Wrocław, który w 2016 r. przekształcony został w dwumarkowy kompleks Novotel & ibis Wrocław Centrum. Od początku tego roku była dyrektorem operacyjnym ibisa Poznań Centrum, który powstał w ramach modernizacji i przekształcenia w dwumarkowy kompleks dotychczasowego hotelu Novotel Poznań Centrum, a latem objęła funkcję dyrektora generalnego Novotelu Poznań Malta. Brała udział w accorowskim programie rozwoju managerskiego Fast Track Program oraz Boost Your Talent Program – projekcie budowy platformy rozwiązań dla hotelarstwa z wykorzystaniem startupów.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *