Z Radissona Collection do Sheratona Grand w Krakowie   PERSONALIA

Pochodząca z Czech i związana dotychczas z siecią Radisson Hotel Group  Gabriela Ditetova została nową dyrektor generalną hotelu Sheraton Grand Kraków. Zastąpiła Angelę Salibę, który została dyrektor generalną warszawskiego Sheratona, o czym więcej pisaliśmy TU.

Gabriela Ditetova z branżą hotelarską związana jest od ćwierć wieku. Zaczynała w 1994 r. w praskim Intercontinentalu w dziale SPA. Następnie pracowała w dziale sprzedaży Forum Hotel Praga i Radisson SAS. W 2001 r. objęła stanowisko dyrektor sprzedaży i marketingu Radisson SAS w Sofii, w 2005 r. – dyrektor sprzedaży Park Inn by Radisson w Sarvar na Węgrzech, w 2007 – Radissona Blu w Bukareszcie, a rok później w Radisson Carlton w Bratysławie. Pod koniec 2008 r. została dyrektorem generalnym swojego pierwszego hotelu Park Inn by Radisson w Ostrawie, była też odpowiedzialna za otwarcie Park Inna w Soczi na igrzyska. W 2014 r. została dyrektorem generalnym Park Inn by Radisson w Petersburgu, a w 2016 – Radissona Blu Old Mill w Belgradzie, który został awansowany w sieci w 2018 r. do kategorii Radisson Collection, podobnie jak m..in. warszawski Radisson Blu przy ul. Grzybowskiej.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *