Mextra Sponsorem Platynowym konferencji HIT 2020   KONFERENCJE "HOTELARZA"

Firma Mextra, lider branży mebli bankietowych w Polsce, została Sponsorem Platynowym konferencji HotelInvestment Trends Poland&CEE 2020, która odbędzie się w 25 maja w hotelu Renaissance w Warszawie.

Mextra to polska firma której produkty podbijają rynki całej Europy. Tworzy meble, w których praktyczne rozwiązania łączą się z doskonałą jakością i najlepszymi cenami. Specjalizuje się w produkcji sztaplowanych krzeseł i stołów, dedykowanych do użytkowania bankietowego oraz tekstyliów bankietowych, które są eleganckim dodatkiem do oferty mebli.

Hotel Investment Trends Poland & CEE to największe w regionie CEE spotkanie profesjonalistów poświęcone inwestycjom hotelowym w Polsce oraz Europie Środkowo-Wschodniej. Ubiegłoroczna edycja organizowaego przez wydawcę "Hotelarza" forum zgromadziła ponad 350 inwestorów i właścicieli hoteli, przedstawicieli sieci hotelowych, deweloperów, firm budowlanych, funduszy inwestycyjnych, banków, architektów, projektantów wnętrz oraz ekspertów z różnych dziedzin branży hotelarskiej i nieruchomościowej z Polski i zagranicy.

Wydarzeniu towarzyszy także wieczorna gala podczas której wyłonieni zostają laureaci konkursu Hotelarskie Inwestycje Roku.

Szczegóły wydarzenia na stronie www.hitpoland.pl


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *