J.W. Construction chce sprzedać z ponad 100% zyskiem   INWESTYCJE

Spółka J.W. Construction Holding podpisała list intencyjny z Polish Hospitality Group Luxury Hotels, którego przedmiotem jest ustalenie warunków sprzedaży zabytkowej nieruchomości położonej w Krakowie przy ul. Wielopole 19-21 i Dietla 86-90. Podwarszawski deweloper budynek kupił za 44,1 mln zł, obecnie planuje sprzedać ma go za nie mniej niż 100 mln zł

PHGLH w ciągu 60 dni od zawarcia listu intencyjnego dokona analizy nieruchomości, po czym poinformuje J.W. Construction o ewentualnym zainteresowaniu zakupem. Strony ustaliły, iż cena nieruchomości nie będzie niższa niż 100 mln zł netto.

J.W. Construcion zabytkowy budynek nabyła od PKO BP w 2017 roku. Właściciel firmy, Józef Wojciechowski zapewniał wówczas, że w gmachu powstanie luksusowy hotel działający pod jedną z zagranicznych marek hotelowych.

Główna część nieruchomości ma powierzchnię 8,2 tys. m kw. Do tego dochodzi dziesięć mieszkań od strony ulicy Dietla o łącznej powierzchni ponad 600 m kw. Najmniejsze ma 23 m kw., a największe prawie 96 m kw.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *