Katarzyna Dowgiałło-Edel dyrektorem Radisson Blu Sopot   PERSONALIA

Katarzyna Dowgiałło-Edel została dyrektor powstającego hotelu Radisson Blu Sopot z 219 pokojami, którego otwarcie sieć Radisson Hotel Group zapowiada na 1 czerwca.

Z branżą hotelarską związana jest od kilkunastu lat. Zaczynała na recepcji hotelu Sheraton Sopot, przez trzy lata była kierownikiem recepcji w Hiltonie Gdańsk. Od 2012 r. prowadziła własny obiekt butikowy w Sopocie – Villa Antonina, ostatnio sprzedany. Ostatnio pracowała w dziale sprzedaży sopockiego Marriotta. Katarzyna Dowgiałło-Edel jest absolwentką ekonomii na Uniwersytecie Gdańskim oraz zarządzania zasobami ludzkimi w Wyższej Szkole Bankowej w Gdańsku.

Inwestorem Radissona Blu jest trójmiejski deweloper Grupa Inwestycyjna Hossa. Budowa hotelu naprzeciwko Marriotta Mera Spa, zaczęła się jeszcze w 2016 r. Hotel dysponował będzie dużym centrum konferencyjnym o powierzchni 2 tys. m kw. i częścią SPA & wellness z basenami i jacuzzi zewnętrznymi i wewnętrznymi, kompleksem saun, siłownią z wyposażeniem Technogym, Yoga House oraz 12 pokojami zabiegowymi, salonem szybkiej kosmetyki z usługami manicure, pedicure, fryzjerskimi


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *