Warsaw River View pierwszym izolatorium w Warszawie   KORONAWIRUS

Położony przy Wybrzeżu Kościuszkowskim, dysponujący 24 pokojami pensjonat Warsaw River View, będzie jednym z dwóch pierwszych izolatoriów dla zakażonych koronawirusem. Drugie zlokalizowane jest w budynku na terenie szpitala MSWiA przy ul. Wołoskiej.

Do izolatoriów kierowani są pacjenci, których stan zdrowia nie wymaga hospitalizacji. Będą mieć oni zapewnione posiłki i opiekę medyczną, a pobyt w kwocie 125 zł brutto/doba za osobę zostanie sfinansowany przez Narodowy Funduszu Zdrowia.

Do izolatoriów kierowane są osoby chore na infekcję COVID-19 o łagodnym przebiegu, nie wymagające leczenia w szpitalu, osoby, u których podejrzewa się zachorowanie, osoby, którym lekarz zlecił izolację w domu, ale ze względu na możliwość zakażenia bliskich z grupy podwyższonego ryzyka, oraz osoby, którym lekarz zlecił izolację w domu, lecz z innych przyczyn nie mogą poddać się jej w miejscu zamieszkania.

Pomieszczenia, które były zajmowane przez pacjentów, po wypisaniu każdorazowo będą szczegółowo dezynfekowane i przygotowane na przyjęcie nowych osób.

Otwarty w 2018 roku Warsaw River Wiev, to obiekt hotelowy mieszczący się w budynku dawnej elektrowni. Wszystkie 24 pokoje utrzymane są w klimacie Warszawy lat ’20 i ’30.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *