Cały zespół Concierge w InterContinental Warszawa ze „Złotymi Kluczami” Les Clefs d’Or Association   PERSONALIA

Grzegorz Kolendowicz, concierge w hotelu InterContinental Warszawa, dołączył do międzynarodowego grona concierge z odznaką „Złote Klucze” stowarzyszenia Les Clefs d'Or. Warszawski Intercontinental jest jedynym hotelem w Polsce, w którym cały zespół Concierge posiada tę wyjątkową odznakę.

Organizacja Le Clefs d’Or  powstała w 1929 roku w Paryżu i skupia około 4 tys. członków z ponad 80 krajów. Stowarzyszenie opiera się na dwóch filarach: służbie i przyjaźni, będąc formą elitarnego bractwa zaangażowanego w rozwój najlepszych standardów w obsłudze gości hotelowych. Concierge należący do Les Clefs d'Or wspierają się i pomagają sobie w myśl zasady „My guest today is your guest tomorrow”.

Concierge Les Clefs d'Or jest łatwo rozpoznawalny dzięki złotym skrzyżowanym kluczom noszonym po dwóch stronach uniformu. Zanim concierge będzie miał prawo nosić tę odznakę, musi mieć m.in. 5-letnie doświadczenie na tym stanowisku, przejść obszerne testy i udowodnić swoją niezaprzeczalną zdolność do oferowania najwyższej jakości usług. Dodatkowo musi otrzymać rekomendację od dyrektora hotelu, w którym pracuje i dwóch członków organizacji Les Clefs d'Or.

Grzegorz Kolendowicz otrzymał „Zlote Klucze” z rąk przewodniczącego Stowarzyszenia Złote Klucze Concierge Polska Stowarzyszenia Złote klucze Concierge Polska Piotra Prasuły, który powiedział: –Jestem dumny mogąc powitać Grzegorza w naszej międzynarodowej rodzinie Concierge. InterContinental jest wyjątkowym miejscem na mapie Warszawy, gdzie czuje się wspaniałego ducha zespołu, co sprzyja rozwojowi. Jestem pewny, że wszyscy concierge w hotelu tworzą przyjazną i profesjonalną atmosferę pracy dla Grzegorza, aby mógł się rozwijać i robić kolejne kroki w karierze Concierge,

InterContinental Warszawa to jedyny hotel w Polsce, w którym wszyscy concierge: Agnes Moniak, Jerzy Nowaczkiewicz, Grzegorz Kolendowicz i Michał Borowiak mogą się poszczycić odznaczeniem Złote Klucze i są członkami elitarnego grona Les Clefs d'Or.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *