Aneta Stępkowska dyrektor generalną Courtyard by Marriott Gdynia   PERSONALIA

Aneta Stępkowska, zarządzając dotychczas hotelem Courtyard by Marriott Airport Warszawa, została dyrektor generalną Courtyard by Marriott Grynia Waterfront. Otwarty ponownie 1 sierpnia gdyński hotel zmienił tez operatora. Spółkę Scandinavian Hospitality Management zastąpiła spółka związana z Vastint Hospitality.

Aneta Stępkowska z branżą hotelarską związana jest od blisko 30 lat. Pracę zawodową w hotelarstwie rozpoczęła jako przedstawiciel ds. sprzedaży w Forum Intercontinental w Warszawie, następnie pracowała na stanowisku dyrektora ds. sprzedaży i marketingu. Po zmianie brandu hotelu Forum na Novotel Warszawa Centrum objęła stanowisko dyrektora ds. hotelowych, a potem została zastępcą dyrektora Holiday Inn w Warszawie (obecny Mercure Centrum). Przez dwa lata zarządzała hotelem OSSA Congress & SPA z 522 pokojami, a w 2010 roku została dyrektorem generalnym Courtyard by Marriott w Warszawie.  Jest absolwentką wydziału zarządzania i marketingu na Uniwersytecie Warszawskim.

Hotel Courtyard by Marriott Gdynia z 201 pokojami, którego właścicielem jest grupa Vastint, otwarty został w 2015 r. Operatorem od początku była firma Scandinavian Hospitality Management specjalizująca się w zarządzaniu hotelami sieci Marriott International. Teraz hotelem zarządza spółka Hotel Co 51 Poland związana z Vastintem.

Trwa wybór nowego dyrektora Courtyard by Marriott Airport.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *