Otwarto apartamenty przy hotelu Grano w Gdańsku   OTWARCIA

Na Wyspie Spichrzów w Gdańsku otwarto zespół apartamentów Grano Apartments Old Town. Ich goście będą mogą korzystać z  udogodnień znajdujących się w sąsiednim Hotelu Grano, którego otwarcie nastąpiło w maju bieżącego roku.  

Nowo otwarty kompleks apartamentów mieści się przy ul. Pszennej.

Grano Apartments Old Town to część gdańskiej sieci obiektów turystycznych Grano Hotels stworzonych przez Dekpol i sprzedawanych w systemie condo. Należą do niej również trzygwiazdkowy Hotel Number One i zlokalizowany przy nim kompleks Grano Apartments Nowa Motława oraz czterogwiazdkowy Hotel Grano. Wszystkie znajdują się na Wyspie Spichrzów.

Goście apartamentów mogą korzystać z oferty udogodnień dostępnych w sąsiednim hotelu Grano – strefy SPA z sauną i jacuzzi, basenu czy restauracji “Młyn”. Korzystający z noclegów w kompleksie będą mogli równie swobodnie korzystać z udogodnień zlokalizowanych w pobliskim hotelu Number One, w którym również zaprojektowano strefę SPA, basen i restaurację.

Nasz nowy obiekt to połączenie luksusowego noclegu z atrakcyjną lokalizacją. Gościom oferujemy rzadko spotykaną możliwość pobytu w apartamentach w wysokim standardzie, wyposażonych w aneks kuchenny, a jednocześnie z dostępem do prestiżowej strefy SPA, która pozwoli w pełni zrelaksować się podczas wyjazdu urlopowego bądź podróży służbowej - mówi Arkadiusz Skobrosz, dyrektor generalny Hotelu Grano.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *