Nowy dyrektor Lidia SPA & Wellness w Darłowie   PERSONALIA

Dyrektorem 4-gwiazdkowego hotelu Lidia SPA & Wellness w Darłowie ze 119 pokojami, należącego do sieci Hotele Nadmorskie, został Przemysław Biechowiak.

Wcześniej przez dwa lata pełnił funkcję dyrektora poznańskiego hotelu konferencyjnego Safir, który przeszedł w tym czasie gruntowny remont. Do 2018 r. przez 13 lat zarządzał Centrum Konferencji i Rekreacji Akwawit wraz z 3-gwiazdkowym hotelem Akwawit w Lesznie (od 2007 r. jako prezes zarządu), należącym do Harmony Polish Hotels. Od 2012 r. jest członkiem Wielkopolskiej Komisji ds. Kategoryzacji Obiektów Hotelarskich przy Marszałku Województwa. Absolwent Wydziału Zarządzania poznańskiego Uniwersytetu Ekonomicznego oraz Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu – Organizacji i Zarządzania Gospodarką Turystyczną i Hotelarstwem.

W skład sieci Hotele Nadmorskie, oprócz Lidii, wchodzą też hotele Senator w Dźwirzynie i Unitral w Mielnie. Właściciel sieci Janusz Szymański w ub.r. kupił od miasta Darłowo za 11 mln zł działkę, na której chce postawić 5-gwiazdkowy hotel z 400 pokojami, aquaparkiem i częścią konferencyjną na 1 tys. osób. 


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *