PÓŁ ROKU PANDEMII – nastroje hotelarzy   "HOTELARZ"

Jak wyglądają nastroje w polskiej branży hotelarskiej po pół roku pandemii? Zapytaliśmy o to samych hotelarzy w naszym Ogólnopolskim Badaniu Nastrojów na Rynku Hotelowym. Chcieliśmy się dowiedzieć, jak wyglądało tegoroczne lato w ich hotelach i poznać ich prognozy wyników dotyczące przyszłego roku. Jaki obraz wyłania się z tej sondy? O tym piszemy w najnowszym wydaniu "Hotelarza".

Ponadto rozmawiamy o wynikach i scenariuszach na przyszłość z z Adamem Bachledą Curusiem, partnerem zarządzającym Bachleda Grupa Inwestycyjna, do której należą m.in. hotele Mercure Kasprowy i Bachleda Resort w Zakopanem oraz Bachleda Luxury Hotel MGallery by Sofitel w KrakowieŁukaszem de Lubicz-Szeliskim, prezesem spółki Uzdrowisko Ustka, do której należą hotele Grand Lubicz – Uzdrowisko Ustka, Lubicz i The Sun by Lubicz.

Violetta Hamerska pisze także Guest Experience 4.0, a Maciej Knyrek o inwestycji hotelowej w tych wyjątkowych czasach.

W najnowszym numerze czytelnicy znajdą także jak zwykle pogłębione aktualności dotyczące zmian kadrowych, nowych inwestycji, otwarć hoteli i istotnych zmian na rynku.

Prenumeratę "Hotelarza" zamówić można TUTAJ.

Czasopismo dostępne jest także w salonach Empik na terenie całej Polski.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *