Sabina Bartyzel dyrektorem operacyjnym Accoru w Europie Wschodniej   PERSONALIA

Accor ogłosił powołanie Sabiny Bartyzel na stanowisko dyrektora operacyjnego Accor na Europę Wschodnią odpowiedzialną za działalność operacyjną hoteli w szesnastu krajach, jak również za relacje z partnerami.

Ma ponad 20-letnie doświadczenie w zarządzaniu hotelami. Z Grupą Orbis związana jest od 2002 roku. Po zmianach w strukturze firmy w 2019 roku stała się kluczowym pracownikiem Accor Services w Europie Wschodniej. Rozpoczęła karierę w Novotel Kraków Centrum. Kolejnym etapem było objęcie stanowiska zastępcy dyrektora, a następnie dyrektora generalnego w Ibis Kraków Centrum. W 2011 roku została dyrektorem generalnym Novotel Kraków Centrum, a później również Novotel Kraków City West. Od 2014 roku pełniła funkcję dyrektora regionalnego sieci Novotel i Mercure na Polskę Południową. W 2016 roku przejęła kierownictwo nowo otwartego hotelu Mercure Kraków Stare Miasto. Rok później została dyrektorem regionalnym sieci hoteli klasy średniej na Węgrzech i jednocześnie dyrektorem generalnym Mercure Budapest Korona. Od 2018 roku odpowiadała za wyniki hoteli Accor na Węgrzech. Jej zakres odpowiedzialności został następnie rozszerzony o Czechy
i Słowację.

Sabina Bartyzel ma również wieloletnie doświadczenie akademickie. Jako pasjonatka branży hotelarskiej i doświadczony trener wykładała w Wyższej Szkole Turystyki i Ekologii w Krakowie na Podyplomowym Studium Hotelarstwa. Była również aktywnie zaangażowana w proces tworzenia programu nauczania. Aktywnie angażuje się również w projekty CSR oraz działania promujące różnorodność, solidarność i walkę ze stereotypami.

Regularnie biega - brała udział w kilkunastu maratonach na całym świecie, a jej wielką pasją są podróże.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *