Minister zdrowia: Będą nowe obostrzenia   KORONAWIRUS

Już na początku przyszłego tygodnia mają zapaść decyzje dotyczące powrotu niektórych obostrzeń. Choć decyzja nie została jeszcze podjęta, rząd rozważa wprowadzanie obostrzeń regionalnie - powiedział dziś w Radiu Zet minister zdrowia Adam Niedzielski.

-Przy przywracaniu obostrzeń myślimy regionalnie. Decyzja jeszcze nie jest podjęta. Na pewno będziemy ją podejmowali na początku przyszłego tygodnia, ale rzeczywiście ten region Warmii i Mazur jest szczególnie odstający od pozostałych regionów w kraju, więc przy przywracaniu obostrzeń raczej będziemy myśleli regionalnie - powiedział Niedzielski.

Jak dodał, jego zdaniem szczyt trzeciej fali epidemii w Polsce nastąpi za mniej więcej miesiąc, czyli na przełomie marca i kwietnia.

Na początku przyszłego tygodnia może zostać również ogłoszona decyzja o zamknięciu wjazdu do Polski od strony Czech i Słowacji dla osób bez negatywnego wyniku testu na koronawirusa. 


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *