Nowy Mercure przyjmuje już gości   OTWARCIA

Hotel Brant Warszawa Wiązowna podpisał umowę franczyzową z siecią Accor pod koniec ub.r. Teraz podwarszawski hotel, którego współwłaścicielem jest znany aktor Kuba Wesołowski, otworzył drzwi dla gości jako Mercure.

Otwarty w 2013 r. kompleks Brant Hotel & Restaurant z 60 pokojami funkcjonuje teraz jako Mercure Wiązowna Brant. Hotel oferuje też przestrzeń konferencyjną z ośmioma salami, strefę saun oraz strefę Activ, na którą składa się hektar zielonej polany oraz 3 ha lasu. W obrębie tej przestrzeni znalazły się: boisko do siatkówki plażowej, ścieżki biegowe oraz rustykalna altana z miejscem na ognisko.

all.accor.com

–  Cieszymy się, że wraz z sezonem wiosennym w pełni możemy otworzyć drzwi naszego hotelu dla gości. Hotel Mercure Wiązowna Brant doskonale wpisuje się w charakter marki. Malownicze otoczenie pełnego zieleni parku krajobrazowego pozwala wypocząć z daleka od ruchliwego miasta. Zielona okolica hotelu to nie tylko aktywny wypoczynek, ale także zachęta do zorganizowania pikniku rodzinnego czy wypadu ze znajomymi lub najbliższymi. Wierzymy, że nasz hotel zapewni wszystkim taką formę relaksu, jakiej dokładnie potrzebują– mówi Lidia Zosowska, dyrektor hotelu.

To 23. hotel pod marką Mercure w Polsce. Wkrótce otwarte mają być kolejne w Krakowie i Białymstoku.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *