Zmiany kadrowe w sieci Q Hotel   PERSONALIA

 W związku z ponownym otwarciem hoteli oraz planowaną na koniec roku inauguracją hotelu Q Hotel Plus Wrocław Bielany, sieć Q Hotel odświeżyła swoją strukturę organizacyjną, stawiając na szereg awansów wewnętrznych. Pojawił się nowy podział obowiązków i odpowiedzialności, a także znane już twarze na nowych stanowiskach.

Przemysław Winiarski, po ponad czterech latach rozwijania hotelu Q Hotel Plus Wrocław objął w czerwcu stanowisko Wroclaw Cluster Director. Od tej pory sprawuje pieczę nad czterogwiazdkowym Q Hotel Plus Wrocław, oraz odpowiada za otwarcie nowego obiektu kongresowego na mapie Wrocławia - Q Hotel Plus Wrocław Bielany.
         

Przemysław Winiarski

 W przedsięwzięciu wspiera go związany z siecią od początku jej istnienia Patryk Daszuta, który awansując do rangi Resident Managera Q Hotel Plus Wrocław łączy od czerwca obowiązki kierownika recepcji i odpowiada za operacyjne funkcjonowanie hotelu.

Patryk Daszuta

Na stanowisko Wroclaw Cluster Sales Director awansowała Magdalena Jaszowska. Odpowiadająca dotychczas za obiekt Q Hotel Plus Wrocław skupi się jednocześnie na rozwoju sprzedaży i wprowadzeniu na rynek najnowszego z hoteli – Q Hotel Plus Wrocław Bielany.

Magdalena Jaszowska

Do wrocławskiego zespołu dołączył Michał Sterczała, który odpowiadał będzie za techniczne utrzymanie hoteli Q Hotel Plus Wrocław oraz Q Hotel Plus Wrocław Bielany.

Michał Sterczała

Zmiany nie ominęły także krakowskich hoteli sieci

Joanna Andruchów związana z siecią Q HOTEL od 2015 roku, najpierw jako kierownik pionu hotelowego, a następnie jako dyrektor trzygwiazdkowego Q Hotel Kraków oraz od lutego 2020 pełniąca obowiązki dyrektora Q Hotel Plus Kraków objęła stanowisko Cracow Cluster Director i odpowiada za zarządzanie dwoma krakowskimi obiektami.

Joanna Andruchów

W działaniach operacyjnych wspierają ją, awansowana na Resident Managera Q Hotel Plus Kraków, Krystyna Szatkowska, pełniąca poprzednio funkcję kierownika gastronomii oraz Bogumiła Mędrala-Kliś, która obejmując stanowisko Resident Managera w trzygwiazdowym obiekcie Q Hotel Kraków, powierzyła obowiązki kierownika recepcji Alicji Kozak. Recepcją czterogwiazdkowego hotelu Q Hotel Plus Kraków zarządza od tej pory Magdalena Marzec.   

Krystyna Szatkowska
Bogumiła Mędrala-Kliś
Alicja Kozak
Magdalena Marzec

Odpowiedzialna dotychczas za sprzedaż w Q Hotel Plus Kraków Anna Cyganik, objęła w czerwcu stanowisko Cracow Cluster Sales Director i łącząc nowe obowiązki odpowiada za zarządzanie sprzedażą w obu krakowskich obiektach sieci Q Hotel.

Anna Cyganik

Nowym Kierownikiem Służby Pięter Q Hotel Plus Kraków została Agata Łękawska.

Agata Łękawska

Od maja działania promocyjne wspiera również Natalia Andruchów, która dołączyła do zespołu marketingu sieci Q Hotel.

Natalia Andruchów

Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *