Marta Hancock wiceprezesem ds. Revenue Management Accor na Europę Północną   PERSONALIA

Marta Hancock, dotychczasowa Deputy Chief Topline Officer Eastern Europe w sieci Accor objęła stanowisko Vice President RM for Managed Hotels Northern Europe Accoru. Odpowiedzialna jest teraz za rynki niemieckojęzyczne (DACH), Polskę i Europę Środkowo-Wschodnią oraz Rosję i sąsiednie rynki.

Marta Hancock związana jest z siecią Accor od 10 lat. Zaczynała jako dyrektor ds. Revenue Management na Polskę i Kraje Bałtyckie. W 2015 r. została dyrektor RM na Europę Wschodnią, w 2018 r. objęła funkcję Director of Marketing, Loyalty, Guest Experience and Revenue Management Eastern Europe, a w 2019 r. – Deputy Chief TopLine Officer (CRO) Eastern Europe.

Z branżą hotelarską związana jest od 20 lat. Zaczynała jako recepcjonistka w ibisie Centrum Warszawa na Woli, rok później była w zespole wprowadzającym hotel Hyatt Regency na warszawski rynek jako team leader w dziale rezerwacji. W latach 2004 – 206 pełniła funkcję reservation supervisor w hotelach Sheraton – Westin w Warszawie. W 2007 r. zaczęła kierować działem RM na Polskę sieci Louvre Hotels Group, a w 2009 r. – działem RM w Satoria Group. W 2011 r. trafiła do sieci Accor/Orbis.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

2 komentarze do “Marta Hancock wiceprezesem ds. Revenue Management Accor na Europę Północną

  1. Piękna kariera, tylko pogratulować. Kobieta też potrafi, a jak 💪💪
    Ale ukierunkowanie na branżę hotelarską, widać jak na dłoni co jest Pani specjalnością.
    Jeszcze raz gratuluję, tym bardziej że ja też jestem kobietą :))

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *