Focus Hotels Partnerem Srebrnym HT 2021   KONFERENCJE "HOTELARZA"

Focus Hotels, jedna z najszybciej rozwijających się polskich sieci hotelowych w Polsce, została Partnerem Srebrnym konferencji Hotel Trends Poland&CEE, która w tym roku odbędzie się 23 września w hotelu Renaissance w Warszawie. Łukasz Płoszyński, wiceprezes sieci, weźmie udział w panelu poświęconym kosztom budowy hoteli.

Aktualnie w skład Grupy Focus wchodzi 12 hoteli w Gdańsku, Łodzi, Szczecinie, Bydgoszczy, Chorzowie, Inowrocławiu,  Sopocie, Elblągu oraz Lublinie (z czego 6 działa pod marką Focus Premium i jeden pod marką Grand), a kolejne trzy obiekty (Warszawa, Bydgoszcz, Stargard) są w trakcie budowy. Właścicielem spółki jest notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie, Grupa Kapitałowa IMMOBILE S.A.

Jesienne edycje organizowanych przez redakcję „Hotelarza” konferencji Hotel Trends Poland&CEE rokrocznie są najważniejszymi miejscami spotkań decydentów rynku hotelarskiego. To tu ogłaszane są najnowsze projekty, to tu podczas kuluarowych rozmów uzgadniane są największe kontrakty, to tu kluczowi inwestorzy, przedstawiciele banków i funduszy spotykają się z najważniejszymi przedstawicielami branży hotelowej z Polski i Europy.

W roku 2021 forum odbędzie się hybrydowo – z możliwością udziału stacjonarnego, oraz śledzenia wydarzenia online.

 W gronie liderów rynku poszukamy odpowiedzi jak odbudowywać będzie się hotelarstwo, jak zmienią się trendy, jakie problemy i wyzwania czekają branżę w kolejnych miesiącach i latach.

Konferencji, podobnie jak w latach ubiegłych towarzyszyć będzie wieczorna gala i rozstrzygnięcie plebiscytu. W tym roku wyróżnieni zostaną „Hotelarze Dekady”.

Szczegóły dostępne na www.hotel-trends.pl


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *