Marcin Gałązka dyrektorem generalnym Sound Garden Hotel Airport   PERSONALIA

Marcin Gałązka, wcześniej m.in. dyrektor generalny Golden Tulip Aiport Warsaw i zastępca dyrektora trzymarkowego kompleksu sieci Louvre Hotels Group w Warszawie, został nowym dyrektorem generalnym hotelu Sound Garden Hotel Airport. Zastąpił na tym stanowisku Marcina Woźniaka, który zarządzał hotelem od 2019 roku.

Marcin Gałązka z hotelarstwem związany jest ponad 20 lat. Zaczynał w warszawskim Marriotcie, następnie wyjechał do Irlandii, gdzie pracował w nowo otwartym hotelu Marriott Druids Glen Resort & Country Club, a potem w Ritz Carlton Powerscourt, gdzie także uczestniczył w jego otwarciu. W tym okresie zdobywał wiedzę operacyjną w działach związanych z obsługą klienta, począwszy od pionu obsługi klienta w pokojach, a skończywszy na obsłudze gastronomicznej w restauracji. Po powrocie do Polski rozpoczął pracę w hotelu Courtyard by Marriott na Okęciu, gdzie doszedł do stanowiska kierownika ds. obsługi gości. Następne trzy lata piastował stanowisko dyrektora ds. operacyjnych w Sound Garden Hotel Airport, z którym związany był od otwarcia hotelu, a w połowie 2016 roku objął stanowisko zastępcy dyrektora kompleksu hotelowego Golden Tulip, Campanile i Premiere Classe w Warszawie z ok. 470 pokojami. Nadzorował jako projekt manager otwarcie Golden Tulip Warsaw Airport, którego później został dyrektorem oraz Szumy Park Hotel na Roztoczu.

Jest również współzałożycielem oraz prezesem polskiej sekcji Międzynarodowego Stowarzyszenia Zastępców Dyrektorów i Kierowników Recepcji Hoteli Luksusowych (A.I.C.R. Polska). Ukończył AWF w Warszawie na kierunku Turystyka i Rekreacja i Wyższą Szkołę Biznesu w Dublinie.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *