Matrix Partnerem Złotym Hotel Trends Poland&CEE 2021   KONFERENCJE "HOTELARZA"

Matrix, marka należąca do globalnego koncernu Johnson Health Tech. Ltd., który od 1975 roku produkuje profesjonalne urządzenia fitness, dołączył do grona Partnerów Złotych konferencji Hotel Trends Poland&CEE 2021, która odbędzie się już 23 września w hotelu Renaissance Warsaw Airport.

Matrix jest globalnym dostawcą sprzętu do hotelowych stref fitness, m.in.: Accor, IHG, Marriott, The Ascott ,Wyndham, a także współpracuje z siecią Hyatt w Stanach Zjednoczonych.

Polskie biuro handlowe Matrix oferuje klientom kompleksową obsługę od momentu planowania projektu, wsparcie podczas procesu zakupu – m.in. pomoc w pozyskaniu finansowania oraz późniejszy profesjonalny serwis posprzedażowy.

Podczas konferencji na stoisku Matrix będzie można spotkać się z reprezentantem firmy i porozmawiać o kompleksowych rozwiązaniach, które oferuje firma.

Jesienne edycje organizowanych przez redakcję „Hotelarza” konferencji Hotel Trends Poland&CEE rokrocznie są najważniejszymi miejscami spotkań decydentów rynku hotelarskiego. To tu ogłaszane są najnowsze projekty, to tu podczas kuluarowych rozmów uzgadniane są największe kontrakty, to tu kluczowi inwestorzy, przedstawiciele banków i funduszy spotykają się z najważniejszymi przedstawicielami branży hotelowej z Polski i Europy.

W roku 2021 forum odbędzie się hybrydowo – z możliwością udziału stacjonarnego, oraz śledzenia wydarzenia online.

 W gronie liderów rynku poszukamy odpowiedzi jak odbudowywać będzie się hotelarstwo, jak zmienią się trendy, jakie problemy i wyzwania czekają branżę w kolejnych miesiącach i latach.

Konferencji, podobnie jak w latach ubiegłych towarzyszyć będzie wieczorna gala i rozstrzygnięcie plebiscytu. W tym roku wyróżnieni zostaną „Hotelarze Dekady”.

Szczegóły dostępne na www.hotel-trends.pl


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *