Kolejny obiekt w Zakopanem zarządzany przez Dobry Hotel

Od października do grona obiektów zarządzanych przez sieć Dobry Hotel dołącza Tatrzańska Ostoja – kompleks 28 luksusowych apartamentów w Zakopanem. Dobry Hotel wygrał też przetarg Jastrzębskiej Spółki Węglowej na dalszą dzierżawę hotelu Różany Gaj w Gdyni.


Tatrzańska Ostoja zlokalizowana jest na obrzeżach Zakopanego, w sąsiedztwie drogi do Poronina. Oferuje łącznie 160 miejsc w apartamentach od 40 do 80 m kw., w tym apartamenty VIP z prywatną sauną oraz własną windą. To kolejny obiekt Dobrego Hotelu w Zakopanem po 4-gwiazdkowym Aquarionie ze 136 pokojami w centrum miasta. Łącznie w portolio sieci znajduje się już 15 obiektów, w tym wydzierżawione w sierpniu luksusowe hotele H15 Boutique w Warszawie i H15 Palace w Krakowie. – Bardzo cieszy nas fakt, że pomimo trudnego dla całej branży okresu sieć Dobrego Hotelu rozwija się coraz prężniej, czego potwierdzeniem jest podpisanie nowej umowy z obiektem Tatrzańska Ostoja. Z biznesowego punktu widzenia dołączenie do ugruntowanej i stabilnej grupy hotelowej, jaką jest Dobry Hotel, gwarantuje efekt synergii i skalę działania, nawet w mniej pewnych czasach – mówi Daniel Łukaszewicz, dyrektor zarządzający Grupy Dobry Hotel. We wrześniu Dobry Hotel wygrał przetarg Jastrzębskiej Spółki Węglowej na dlaszą dzierżawę 39-pokojowego hotelu Różany Gaj w Gdyni, którym zarządza już od 2012 r. W 2016 r. umowę przedłużono na kolejnych pięć lat z czynszem 800 tys. zł rocznie. W obecnym przetargu roczny czynsz określono na 190 tys. zł, a umowę podpisano na dwa lata. •

Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *