KOBIETA HOTELARZ Polskie Hotele Niezależne – HPH promują „Rok kobiet w turystyce 2022”   POD PATRONATEM HOTELARZA

Wpisując się w inicjatywę podkreślenia roli kobiet w polskiej turystyce, Polskie Hotele Niezależne –  Harmony Polish Hotels zaplanowały cykl wydarzeń w nadchodzącym roku, które w sposób szczególny mają zwrócić uwagę na rolę kobiet w hotelarstwie oraz pokazać ich wkład
w rozwój szerokorozumianej branży turystycznej.

Wydarzenia z cyklu KOBIETA-HOTELARZ mają na celu m. in. integrację Kobiet – Hotelarek, wzmocnienie relacji biznesowych, kreowanie trendów, ukierunkowanie na rozwój i współpracę.

Trudno nie wpisać się w promowanie roli kobiet w polskim hotelarstwie również poprzez naszą organizację, w której pracuje wiele cudownych i wartościowych kobiet mówi Elżbieta Lendo, prezes zarządu Harmony Polish Hotels. Chcemy głośno dopowiedzieć, że to właśnie kobiety mierzą zawsze wysoko i to one codziennie wnoszą ogromny wkład w budowanie wizerunku polskiego hotelarstwa. Dla wielu są inspiracją, ale też wsparciem w rozwiązywaniu problemów. Potrafią działać zespołowo i na wielu płaszczyznach. A dzięki swoim życiowym wartościom, potrafią w hotelu zawsze stworzyć namiastkę domu dla swoich gości

Akcja KOBIETA-HOTELARZ Polskich Hoteli Niezależnych Harmony Polish Hotels to cykl wydarzeń, które zainauguruje konferencja „Kobieta w hotelu” zaplanowana w marcu 2022 r. Rok 2022 został okrzyknięty rokiem kobiet. Dlatego podczas konferencji, kobiety polskiego hotelarstwa będą miały okazję spotkać się, lepiej się poznać, wzajemnie się inspirować, a kto wie, może to będzie początek wspólnych, wielkich projektów? Na marcową konferencję zostaną zaproszone znane polskie mentorki, zarówno z branży jak i ze świata biznesu. Zostaną poruszone ważne tematy, nurtujące nas kwestie. Będzie to idealna okazja aby wymienić się doświadczeniami i wiedzą mówi Agnieszka Radzikowska, wiceprezes zarządu Harmony Polish Hotels.

Ciekawym wydarzeniem będą również trzy edycje „CAMP Hotelarek” – integracyjnych zjazdów hotelarek w trzech różnych częściach Polski czy też „Sztafeta Hotelarek” – sportowa rywalizacja z pozytywnym przesłaniem na cele charytatywne.  

Ważne, że podczas Roku Kobiet będziemy mogły pokazać z jednej strony nasze hotelarskie kompetencje, z drugiej: ogromną wrażliwość oraz społeczną odpowiedzialność w biznesie. Jedno z zaplanowanych wydarzeń „Sztafeta Hotelarek” będzie miało szczególną misję, Kobiety pomogą Kobietom – mówi Anna Narel członek zarządu Harmony Polish Hotels. – W moim przekonaniu, jeśli kobieta wzorcowo potrafi prowadzić dom, to z oczywistych powodów będzie również wyjątkowym gospodarzem hotelu, nazywanego przeze mnie właśnie „dużym domem ”. Kobieta znakomicie sprawdza się dziś nie tylko w roli szefa działu, ale jest coraz częściej poszukiwanym kandydatem do zarządzania hotelem. A poza prowadzeniem domu i biznesu? Nierzadko znajduje siłę i czas  na to by po prostu być dla innych. I to jest w nas piękne.

Szczegóły konferencji „Kobieta w hotelu”, „CAMP Hotelarek” oraz „Sztafety Hotelarek” niebawem, ale już dziś zapraszamy w imieniu organizatorów do udziału w wydarzeniach.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *