Wybrano dyrektora powstającego kompleksu Belmonte w Krynicy-Zdroju   PERSONALIA

W kwietniu przyszłego roku w Krynicy-Zdroju otwarty ma zostać  5-gwiazdkowy Belmonte Hotel & Resort z 265 pokojami i apartamentami. Jego dyrektorem został Arkadiusz Labudda, który m.in. wprowadzał na rynek i przez kilkanaście lat zarządzał hotelem Dom Zdrojowy w Jastarni.

 Arkadiusz Labudda z branżą związany jest od blisko 30 lat. Karierę zawodową rozpoczynał jako kucharz, później chief­‑steward na statkach międzynarodowych linii. Potem był m.in. kierownikiem gastronomii w hotelu Faltom w Rumi, dyrektorem Ośrodka Kon­fe­rencyjno-Szkoleniowego Exploris w Jastarni. Od 2004 r. był odpowiedzialny za projekt budowy Domu Zdrojowego firmy deweloperskiej Inpro, a po otwarciu w 2007 r. został jego dyrektorem generalnym. Był też zaangażowany w otwarcie hotelu Oliwskiego w Gdańsku w 2008 r., wybudowanego przez Inpro. Przez ostatnie 1,5 roku był dyrektorem operacyjnym hotelu Grano na Wyspie Spichrzów w Gdańsku, należącego do firmy deweloperskiej Dekpol.

Belmonte Hotel & Resort zlokalizowany będzie bezpośrednio przy stoku narciarskim Henryk Ski – u podnóża Góry Krzyżowej. Budynek będzie miał trzy siedmiokondygnacyjne skrzydła. Zaoferuje apartamenty inwestycyjne z deklaracją rocznego zwrotu na poziomie 8 proc. oraz apartamenty premium z obsługą hotelową. W kompleksie znajdą się też: strefa SPA & Wellness z basenami, saunami, gabinetami kosmetycznymi, a także część konferencyjna na 500 osób, restauracja z tarasem widokowym, fitness i strefa zabaw dla dzieci. Belmonte Hotel & Resort należy do inwestycyjnej grupy deweloperskiej, która realizuje nieruchomości mieszkaniowe i wypoczynkowe w Warszawie i w miejscowościach wczasowych – ostatnie realizacje to Apartamenty na Klifie w Ustroniu Morskim i Apartamenty W52 w Warszawie.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *