Wybrano dyrektora powstającego Focusa Premium Warszawa   PERSONALIA

Daniel Dzierba, przez kilkanaście lat związany z siecią Hilton, a ostatnio dyrektor Focus Hotelu w Łodzi, wprowadza na rynek jako dyrektor generalny hotel Focus Premium Warszawa z 234 pokojami i dwoma tys. m kw. powierzchni konferencyjnej, który otwarty ma zostać w marcu przyszłego roku.

rpt

Z branżą hotelarską związany jest od blisko 20 lat. Pracę rozpoczynał w IBB Grand Hotel Lublinianka w Lublinie, skąd po dwóch latach w 2004 r. przeniósł się do warszawskiego 5-gwiazdkowego hotelu Le Regina na stanowisko purchasing managera, gdzie po raz pierwszy brał udział w pre-openingu. W 2006 r. przeszedł na to samo stanowisko kierownika zakupów do hotelu Hilton Warszawa, który otworzył się w 2007. Spędził tam pięć lat dochodząc do stanowiska convention & banqueting operations managera. W 2011 r. przeniósł się do stolicy Azerbejdżanu, zostając F&B managerem w nowo otwieranym hotelu Hilton Baku. Spędził tam dwa lata i był odpowiedzialny za wyniki sześciu outletów gastronomicznych. Po powrocie w 2013 r. do Hiltona Warszawa objął stanowisko convention & event sales managera. W połowie 2017 r. objął funkcję operations managera w DoubleTree by Hilton Wrocław, a 1,5 roku później przeszedł do Marriotta Warszawa na stanowisko F&B managera. Od marca 2020 r. był dyrektorem Hotelu Focus w Łodzi.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *