Piotr Bubnowski dyrektorem The Bridge Wrocław MGallery   PERSONALIA

Piotr Bubnowski, dotychczasowy zastępca dyrektora generalnego warszawskiego hotelu Bristol, a Luxury Collection z początkiem stycznia obejmie stanowisko dyrektora generalnego wrocławskiego hotelu The Bridge MGallery. Zastąpi Stefana Bauera, który obejmuje zarządzanie Nobu Hotelem w Warszawie, o czym więcej pisaliśmy TUTAJ.  

Piotr Bubnowski z hotelarstwem związany jest od blisko 20 lat, a większość dotychczasowej kariery zawodowej spędził w hotelach w Wlk. Brytanii. W latach 2005-2011 pracował w  nowo otwartym Hilton London Tower Bridge jako conference and events operations manager, a przez następne dwa lata jako acting F&B manager w Hilton London Canary Wharf. W latach 2013-2016 w The Trafalgar Hotel, najpierw jako F&B manager, a następnie front of house manager. W 2016 r. objął stanowisko dyrektora operacyjnego Hilton London Paddington, w 2017 r. został dyrektorem operacyjnym Doubletree by Hilton Hotel & Residences Al Barsha w Dubaju, a w 2019 r. zastępcą dyrektora generalnego 211-pokojowego Hilton Edinburgh Carlton. W kwietnia 2022 r. dołączył do zespołu hotelu Bristol Warsaw a Luxury Collection na stanowisko zastępcy dyrektora generalnego (executive assistant manager). Jest absolwentem Prawa i Administracji na Uniwersytecie Wrocławskim.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *