Hager Partnerem Platynowym HIT 2022   KONFERENCJE "HOTELARZA"

Firma Hager - wiodący producent w zakresie uniwersalnych i specjalistycznych rozwiązań m.in. dla hoteli, budynków publicznych i branży deweloperskiej, została Platynowym Partnerem konferencji Hotel Investment Trends Poland&CEE. Tegoroczne wydarzenie odbędzie się 23 maja w hotelu Renaissance Warsaw Airport.

Poprzez rozbudowaną ofertę, Hager może realizować kompleksowe inwestycje w różnego rodzaju obiektach. Firma elastycznie odpowiada na potrzeby swoich klientów, dostarczając szeroką gamę rozwiązań: począwszy od systemów rozdziału energii, przez systemy prowadzenia instalacji, po osprzęt elektroinstalacyjny.

Hotel Investment Trends Poland & CEE to organizowane przez wydawcę „Hotelarza” forum poświęcone inwestycjom hotelowym w Polsce oraz Europie Środkowo-Wschodniej. Wydarzenie rokrocznie stanowi platformę gromadzącą czołowych inwestorów i właścicieli hoteli, przedstawicieli sieci hotelowych, deweloperów, funduszy inwestycyjnych i banków, a także architektów, projektantów wnętrz oraz ekspertów z różnych dziedzin branży hotelarskiej i nieruchomościowej z Polski i zagranicy.

Konferencji towarzyszyć będzie tradycyjnie wieczorna gala podczas której wyłonieni zostaną laureaci konkursu Hotelarskie Inwestycje Roku. 

W wydarzeniu będzie można wziąć udział stacjonarnie na miejscu w hotelu, lub śledzić je online.

Szczegóły wydarzenia na stronie www.hitpoland.plKomentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *