Ruszył Wave Międzyzdroje Resort & SPA

29 kwietnia otwarty w został Wave Międzyzdroje Resort & SPA ze 100 apartamentami. To pierwszy etap inwestycji, na którą docelowo składać ma się pięć 10-piętrowych budynków z 404 apartamentami. To też pierwszy obiekt hotelowy w portfolio grupy Green House Development, która planuje dalszą ekspansję w miejscowościach nadmorskich.

Apartamenty sprzedawane są zarówno do użytku indywidualnego, jak i w celach inwestycyjnych, wówczas zarządzaniem zajmuje się operator wybrany przez dewelopera. W pierwszym etapie oddano trzy budynki z 221 apartamentami. Części hotelowe zajmują pięć niższych pięter. Apartamenty od 37 do 57 m kw. z dużymi oknami i przeszkleniami składają się z salonu oraz jednej lub dwóch sypialni. – Wave Międzyzdroje Resort & SPA jest inwestycją wyjątkową pod wieloma względami, mogącą stać się nową ikoną Międzyzdrojów. To pierwszy obiekt o standardzie 5-gwiazdkowym w tej miejscowości – twierdzi Adam Sadowski, prezes Green House Development. – Chcemy sprawić, aby wypoczynek nad Bałtykiem był ciekawy atrakcyjny o każdej porze roku. Spodziewamy się, że goście docenią bogatą ofertę obiektu, wyjątkowość architektury oraz unikatowy charakter wnętrz. Elementem, dookoła którego zbudowano koncepcję inwestycji, jest ekosystem morski.

Bryły budynków, zaprojektowanych przez pracownię MODO Architecture, przypominać mają skośne żagle statku. Barwą przewodnią we wnętrzach jest ciepły beż, dla którego inspiracją stała się plaża. Wykładziny wzorem nawiązują do piasku morskiego. Drewniane rzeźby mają kojarzyć się z kawałkami drewna wyrzuconego i wytrawionego przez morze, a mosiężne, ręcznie wykonane uchwyty meblowe w kształcie kamieni wprowadzać do apartamentów rzemiosło i sztukę. Istotnym elementem dekoracyjnym apartamentów są też pióra, które także często można znaleźć na plaży. Autorem koncepcji jest pracownia APG Architektura Wnętrz.

Główną atrakcją strefy wodnej jest zlokalizowany na dziedzińcu całoroczny basen zewnętrzny z jacuzzi i leżakami. Saunarium stworzą cztery sauny, tężnia solankowa i strefa relaksu. Morze i natura stały się również inspiracją do stworzenia koncepcji Wave Wellness, opartej na zrównoważonych markach kosmetycznych. Fitness Club został wyposażony w sprzęt Technogym, a w Kids Zone na dzieci czekają m.in. ścianka wspinaczkowa, małpi gaj i gry interaktywne.

Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *