Chiristian Barbier dyrektorem operacyjnym UBM Hotels na Polskę   PERSONALIA

Christian Barbier, przez 17 lat związany z siecią Accor, m.in. polskimi hotelami ibis, został dyrektorem operacyjnym UBM Hotels na Polskę w UBM Development.

Związany był z siecią Accor od 2005 r. Był m.in. dyrektorem generalnym hoteli Etap (obecny ibis Budget) Katowice, ibis Zabrze i ibis Poznań. W 2011 r. został w centrali Orbisu project managerem ibis Mega Brand. Przez dwa lata  pod jego opieką znajdowała sieć 20 hoteli ibis, dla których prowadził wsparcie operacyjne oraz GM. W 2014 r. wyjechał do Indonezji, gdzie pełnił funkcję dyrektora w hotelach ibis w Dżakarcie i Royal Surakarta Heritage by Sofitel w Solo, a następnie był dyrektorem ibisa w Erewaniu (Armenia). Od 2019 roku pracował jako GM w hotelu ibis w Cambridge. Przed dołączeniem do Accoru był attache handlowym w ambasadzie francuskiej w Oslo. Wiedzę zdobywał m.in. na Sorbonie, Uniwersytecie Sztokholmskim i w Szkole Głównej Handlowej na kierunku Zarządzanie

Teraz będzie odpowiedzialny za sprawne funkcjonowanie ośmiu hoteli w Polsce, m.in. Intercontinental w Warszawie, Holiday Inn w Warszawie i Gdańsku, Radisson Blu i Park Inn by Radisson w Krakowie, Mercure w Katowicach i ibis Styles Centrum w Krakowie. W obszarze jego zadań leży zarządzanie operacyjne, maksymalizacja zysków, nadzór nad rozwojem nowych projektów hotelowych, wdrażanie innowacyjnych rozwiązań w nowych oraz istniejących hotelach, zwiększanie ich funkcjonalności i atrakcyjności.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *