Awanse w dziale gastronomii hotelu Marriott Warszawa   PERSONALIA

Paweł Żochowski, związany z Marriott Warszawa od 1990 roku został dyrektorem działu gastronomii hotelu, a Paweł Możdżonek związany z hotelem od czasu szkoły gastronomicznej jego zastępcą.

Paweł Żochowski rozpoczął pracę w hotelu Marriott Warszawa w 1990 roku w dziale houseeeping, następnie został barmanem w O’Hara Pub (później funkcjonującym jako Champions Sport Bar). Tam brał udział w otwarciu pierwszej restauracji Pizza Hut w Polsce. Po zakończeniu tego projektu przeniósł się do baru Panorama na ostatnim piętrze, gdzie pracował do 2007 r. obejmując kolejne kierownicze stanowiska. W okresie pandemii awansował na zastępcę kierownika gastronomii. Od marca do lipca 2022 r. zajmował stanowisko kierownika gastronomii, a w sierpniu został dyrektorem działu.

Paweł Możdzonek pierwszy raz trafił do hotelu Marriott jeszcze w szkole gastronomicznej jako praktykant, a od 1998 r. rozpoczął pracę jako kelner w dziale bankietów. Po kilku latach awansował na kierownika tego działu. W 2012 roku jako starszy supervisor F&B zajmował się Champions Sports Bar, gdzie poprowadził kilka wielkich wydarzeń sportowych począwszy od EURO 2012 przez mistrzostwa świata w piłce nożnej 2014, kończąc na mistrzostwach świata w siatkówce w 2014 r. Potem wrócił do działu bankietów jako manager, zarządzając zespołem liczącymi do 80 osób. Ostatnio pełnił funkcję assistant F&B managera.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *