W Krakowie otwarto 5-gwiazdkowy Ferreus Modern Art Deco   OTWARCIA

1 września otwarty został przy plantach w Krakowie 5-gwiazdkowy hotel Ferreus Modern Art Deco z 71 pokojami i basenem. Właścicielem obiektu jest spółka Stalprodukt.

We wnętrzach zastosowano odniesienia do krakowskiego kolorytu w postaci wzorów wykładzin, dywanów oraz grafik naściennych. Hotel oferuje pokoje i apartamenty od 25 do 58 m kw., Art Deco Restaurant & Cafe, bar Ferreus Club, oranżerię, strefę SPA & wellness m.in. z basenem z hydromasażem i biczami wodnymi oraz saunami, trzy sale konferencyjne Szafir, Rubin i Diament odpowiednio na 90, 20 i 12 osób, tarasy z widokiem na Wawel i Stare Miasto oraz dwupoziomowy parking podziemny.

– Nowoczesne technologie zastosowane w pokojach połączone z wyjątkowo luksusowym stylem art deco spełnią oczekiwania najbardziej wymagających gości. Budowanie zaufania to nasz cel na najbliższe miesiące – mówi Przemysław Swacha, dyrektor hotelu, który w latach 2010-2019 zarządzał dwumarkowym kompleksem Best Western Premier – Best Western w Krakowie, w wcześniej m.in. wprowadzał na rynek hotel Leda w Kołobrzegu.

Stalprodukt, notowany od 1997 r. na głównym parkiecie Giełdy Papierów Wartościowych, jest producentem i eksporterem wysoko przetworzonych wyrobów ze stali. O planach dotyczących budowy hotelu Stalprodukt informował jeszcze w 2012 r.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *