Ruszył Hampton by Hilton Poznań Swarzędz   OTWARCIA

Otwarty został Hampton by Hilton Poznań Swarzędz ze 103 pokojami i centrum konferencyjnym o powierzchni 400 m kw. To 17. hotel tej marki w Polsce i 28. sieci Hilton. Na przełomie września i października ruszyć ma Hampton by Hilton w Łodzi.

Fot. swarzedz24.pl

Hampton w Swarzędzu, ok. 10 km od centrum Poznania, oferuje m.in. restaurację śniadaniową, fitness, game room i snack bar. W przylegającym budynku znajduje się centrum konferencyjne HUBO z czterema salami, które można połączyć w jedną o powierzchni 400 m kw., oraz restauracja à la carte i bar. Kompleks Hampton by Hilton wraz HUBO dysponuje parkingiem na 87 samochodów i trzy autokary oraz stacją ładowania samochodów elektrycznych

Inwestorem hotelu jest swarzędzka Grupa CLIP, w której skład wchodzą m.in. firmy CLIP Logistyka z magazynami o powierzchni ok. 450 tys. m kw. i STS Logistic, która jest europejskim liderem na rynku transportu nowych samochodów, zajmując się dostawami do dealerów, magazynowaniem i ekspedycją. CLIP jest też m.in. inwestorem fabryki VW Poznań. Dyrektorem generalnym hotelu została Justyna Staniszewska, wcześniej związana z Grupą CLIP, a kierownikiem sprzedaży i marketingu Ilona Chowaniec, wcześniej kierownik sprzedaży w Novotelu Poznań Malta.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.