Nowy dyrektor ibisa Styles Wałbrzych   PERSONALIA

Adam Młodziejewski, wcześniej zarządzający m.in. ibisem Styles Lublin i Zamkiem Biskupim w Janowie Podlaskim, został dyrektorem generalnym 130-pokojowego ibisa Styles Wałbrzych.

Z hotelarstwem związany jest od ćwierć wieku. Zaczynał w angielskich hotelach, pracował też w Australii i USA. W 2010 r. wrócił do Polski, zostając kierownikiem recepcji w Mamaison Hotels & Residences w Warszawie. W 2013 r. trafił do Courtyard by Marrriott Airport w Warszawie jako reservation specialist, następnie był zastępcą revenue managera w hotelu Rialto, kierownikiem recepcji revenue managerem w Arche Puławska Residence, a na początku 2018 r. został dyrektorem generalnym Zamku Janów Podlaski, należącego do Grupy Arche. W połowie 2020 r. został dyrektorem ibisa Styles Lublin. W ibisie Styles Wałbrzych, który niedawno obchodził 10-lecie działalności, zastąpił wieloletnią dyrektor tego obiektu Sandrę Stuchły.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

1 komentarz do “Nowy dyrektor ibisa Styles Wałbrzych

  1. Wspaniały hotelarz, gratulacje Adasiu 🙂
    Racjonalnie gospodaruje kosztami i duża wiedza revenue – wie jak i gdzie pozyskać klienta.
    SUPER!
    Powodzenia w nowym miejscu pracy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *