Philippe Bijaoui senior vice-presidentem ds. developmentu w Accor Europe & North Africa   PERSONALIA

Philippe Bijaoui objął stanowisko Senior Vice-President Development, Europe & North Africa Accor. Dzięki tej nominacji Accor wzmocni rozwój portfolio marek premium, midscale i economy w całym regionie. Philippe Bijaoui będzie uczestnikiem panelu liderów podczas organizowanego przez “Hotelarza” Forum Hotel Investment Trends 22 maja w Renaissance Airport Warszawa

Wcześniej zajmował wiele stanowisk kierowniczych związanych z rozwojem w międzynarodowych grupach hotelowych, w tym Head of Development Europe w IHG, Chief Development Officer EMEA w Wyndham Hotel Group, a ostatnio pracował w jako dyrektor zarządzający na Francję w firmie doradczej Christie & Co. W 2020 r. uzyskał kwalifikacje Royal Institute of Chartered Surveyor (RICS), które potwierdzają jego kompetencje zawodowe w zakresie uznanych standardów na rynkach nieruchomości, budownictwa i infrastruktury.

W Accorze będzie członkiem nowo utworzonego Europe North Africa Executive Committee, a także Global Development and D&TS Committee. W ramach pełnionego stanowiska w zakres jego obowiązków wejdzie określenie strategii rozwoju grupy w regionie we współpracy z Global Chief Development Officer, kierowanie strategicznymi projektami rozwoju hoteli oraz budowanie silnych relacji z obecnymi i potencjalnymi partnerami Accor.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *