Otwarto Krupniczą 30 przy Krupniczej 30

Jeszcze w grudniu w Krakowie otwarto obiekt hotelowy w standardzie 4-gwiazdkowym Krupnicza 30 z 38 pokojami. To 17. obiekt zarządzany przez krakowską sieć Laris Hotels Group, która w tym roku planuje przyłączenie kolejnych trzech nowych obiektów.

Nowy obiekt otwarty został w kamienicy z początku XX wieku na rogu ul. Krupniczej i Garncarskiej, gdzie wcześniej funkcjonowały apartamenty pod wynajem. Pokoje, utrzymane w czarno-białej kolorystyce z wykorzystaniem cegły na ścianach, wyposażone są m.in. w czajniki, minibary, sejfy i duże telewizory z dostępem do polskich i zagranicznych kanałów.

Pokoje o najwyższym standardzie superior wyposażone są też w wystawną wannę wraz z czarną armaturą przy oknie w części dziennej. Obiekt zapewnia całodobową recepcję, transfer lotniskowy, przechowalnię bagażu, bezpłatne Wi-Fi we wszystkich pomieszczeniach oraz salę śniadaniową serwującą śniadanie kontynentalne w formie bufetu, a także talerzowe śniadania angielskie.

Powstała w 2005 r. Laris Hotels Group zarządza w Krakowie m.in. hotelami 4-gwiazdkowymi (Xerion, Central Palace, Plaza Boutique, Santi), aparthotelami, obiektami apartamentowymi i hostelami, a także czterema restauracjami. •


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *