Brill Partnerem Złotym HIT 2023   KONFERENCJE "HOTELARZA"

Brill AV Media, czołowa firma działająca od wielu lat na rynku usług audiowizualnych w krajach Europy Środkowo-Wschodniej, została Partnerem Złotym największego w Polsce i CEE forum poświęconego inwestycjom w hotelarstwie, Hotel Investment Trends Poland&CEE 2023. Wydarzenie odbędzie się w tym roku 22 maja w hotelu Renaissance Warsaw Airport Hotel.

Firma powstała w wyniku połączenia sił dwóch liderów na rynku AV, Brill Audio-Visual na Węgrzech oraz AV Media w Republice Czeskiej. W Polsce Brill AV Media rozpoczęła działalność w roku 2005. Obecnie firma zajmuje czołową pozycję na rynku w zakresie technicznej obsługi spotkań biznesowych i stałych instalacji AV, dostarczając kompleksowe usługi w obu tych zakresach. Jako międzynarodowa grupa posiada magazyny sprzętu w różnych lokalizacjach, zapewniając obsługę techniczną kilku tysięcy eventów rocznie i będąc partnerami niemal 40 obiektów eventowych w Polsce i za granicą.

Hotel Investment Trends Poland&CEE (HIT) to największe w naszym regionie Europy forum poświęcone inwestycjom w hotelarstwie. Co roku wydarzenie to jest czołową platformą integrującą w jednym miejscu wszystkich najważniejszych uczestników rynku hotelowego, tj. inwestorów i właścicieli hoteli, przedstawicieli sieci hotelowych, funduszy inwestycyjnych i banków, deweloperów a także architektów, dostawców, projektantów wnętrz oraz ekspertów z różnych dziedzin branży hotelarskiej i nieruchomościowej z Polski. W ubiegłym roku w wydarzeniu wzięło udział ponad 300 uczestników stacjonarnie, a ponad 100 śledziło transmisję online.

W tej edycji, podobnie jak przed rokiem, wydarzenie odbędzie się hybrydowo – z możliwością udziału stacjonarnego, oraz śledzenia transmisji online.

Forum towarzyszyć będzie także wieczorna gala, podczas której wyłonieni zostaną laureaci konkursu Hotelarskie Inwestycje Roku. 

Szczegóły wydarzenia na stronie www.hitpoland.pl


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *