Accor z pierwszym ibisem w Skandynawii   ŚWIAT

Otwarcie ibis Styles Copenhagen Ørestad to debiut tej marki hoteli klasy midscale zarówno w Danii, jak i w całej Skandynawii. Nowy hotel zlokalizowany w centralnej dzielnicy biznesowej Ørestad, niedaleko centrum Kopenhagi i oferuje gościom 186 pokoi.

Położony w kompleksie Nest45, wielofunkcyjnym budynku DGNB, nowy hotel znajduje się w dzielnicy biurowej Ørestad.

Goście mają do dyspozycji m.in. wypożyczalnię rowerów, udogodnienia dla rodzin, strefę do pracy i longue z bezpłatnym WiFi w całym budynku. W hotelu znajdują się też sygnowane marką ibis Styles Sweet Bed.

Kreatywnie zaprojektowany z myślą o naturze i urbanistyce

Budynek, w którym znajduje się nowy ibis Styles został zaprojektowany przez Holscher Nordberg Architects w Kopenhadze, a projekt wnętrz wykonał holenderski dom projektowy Mulderblauw. Dzięki połączeniu sił uznanych designerów hotel odznacza się nowoczesnymi pokojami i przestrzeniami miejskimi wypełniającymi motyw przewodni, z wieloma dodatkami jak neonowe cytaty, oświetlenie wodospadu, graffiti, ilustrowane tapety czy kwiatowe dywany. Wystrój pokoi utrzymany w zieleniach i błękitach nawiązuje do okolicznych krajobrazów i dróg wodnych.

W miejsko-przyrodniczą koncepcję wpisuje się także hotelowa restauracja, Sunder, której menu nawiązuje do tłumaczenia nazwy w języku angielskim („dzielić”) i duńskim („zdrowsze”). Zdrowe opcje śniadaniowe obejmują duńskie przysmaki, takie jak domowa granola, a także zestaw smakołyków dla dzieci do samodzielnego przygotowania. Z kolei na lunch i kolację hotel oferuje szereg energetycznych sałatek i zdrowych opcji, w tym naleśniki ze szpinakiem i tosty z leśnymi grzybami.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *