bett1.pl – wysokiej jakości materace MADE in GERMANY   MATERIAŁ PARTNERA

Niemiecka jakość w przystępnej cenie. To ta dewiza przyświeca już od prawie 20 lat firmie bett1, jeszcze stosunkowo nowej firmie na polskim rynku.

Dobry materac nie musi być drogi – taka myśl zainspirowała Adama Szpyta, który w roku 2004 założył firmę bett1.de GmbH i postanowił sprzeciwić się zmowom cenowym, tak powszechnym wtedy na niemieckim rynku materacy. Z powodzeniem wyrobił sobie dobrą markę. Wysoka jakość w rozsądnej cenie – to przekonało konsumentów. Do tej pory sprzedano już ponad 4 miliony materacy BODYGUARD®.

Seria BODYGUARD® to nie tylko materac. To również cała gama produktów, które zapewniają dobry sen: ergonomiczne poduszki, pościel, toppery. A od niedawna również materace dziecięce.

Zaawansowana technologia dla lepszej ergonomii

Materac BODYGUARD to dwa stopnie twardości w jednym materacu: średniotwardy i twardszy. Obracając materac zmieniamy jednocześnie jego stopień twardości.

Rdzeń materaca składa się z wysokiej jakości pianki QXSchaum®. Dzięki temu materac BODYGUARD® wykazuje wysoką elastyczność punktową i ugina się tylko w miejscach, w których ciało wywiera na niego nacisk. Zapewnia ponadto prawidłową ergonomię niezależnie od pozycji podczas snu.

Materace BODYGUARD® pokryte są funkcjonalnym pokrowcem HyBreeze®, wyprodukowanym z dzianiny dystansowej 3D. Dzięki zamkowi błyskawicznemu można go bardzo łatwo ściągnąć i pasuje on do każdej maszyny do prania. Pokrowiec stworzony jest z oddychającego materiału, który z łatwością odprowadza powstałą w nocy wilgoć, tworząc idelany klimat podczas snu.

Zdrowy sen to podstawa

Sen odgrywa bardzo ważną rolę w naszym życiu i ma bardzo duży wpływ na nasze zdrowie. Dlatego właśnie firma bett1 stworzyła materac, który jest nie tylko wygodny, ale również bezpieczny. Wszystkie elementy tekstylne produktów bett1 posiadają certyfikat Oeko-Tex® Standarad 100 i spełniają nawet najsurowsze kryteria stawiane produktom dla niemowląt.

Produkty bett1 zapewniają nie tylko doskonały komfort leżenia, ale również niepowtarzalną ergonomię.

Cała gama produktów

Oferta firmy bett1 to nie tylko materace. To również ergonomiczne poduszki z możliwością regulacji wysokości. To przyjemna w dotyku pościel flanelowa w sam raz na długie zimowe noce. Pościel satynowa to z kolei rozwiązanie na ciepłe noce letnie. A całości dopną toppery i prześcieradła jersey z gumką. Odwiedź nas na https://www.bett1.pl/ i poznaj nową jakość snu!


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *