Zdrojowa Partnerem Platynowym HIT 2023   KONFERENCJE "HOTELARZA"

Zdrojowa Hotels, pionier i lider condo hoteli oraz największy deweloper apartamentów wakacyjnych w Polsce z 1200-osobową kadrą, została Partnerem Platynowym organizowanego przez wydawcę "Hotelarza" Forum Hotel Investment Trends Poland&CEE, które w tym roku odbędzie się 22 maja w hotelu Renaissance w Warszawie. Szymon Wróblewski, współzałożyciel Grupy, weźmie udział w panelu otwierającym wydarzenie, dyskusji liderów o perspektywach i wyzwaniach rynku inwestycji hotelowych w Polsce.

Zdrojowa Invest & Hotels to dynamicznie rozwijająca się rodzinna grupa dewelopersko-hotelarska wywodząca się z Kołobrzegu i skoncentrowana na kurortach. Sieć Zdrojowa Hotels tworzą wyjątkowe obiekty premium wyróżniające się doskonałą lokalizacją oraz przyciągającą uwagę architekturą i stylowymi wnętrzami wzbogaconymi regionalnymi akcentami. Grupa jest odpowiedzialna społecznie, troszczy się o rozwój sztuki i środowisko w ramach programów Zdrojowa Art i Zdrojowa Eco Friendly.

Hotel Investment Trends Poland&CEE (HIT) to największe w naszym regionie Europy forum poświęcone inwestycjom w hotelarstwie. Co roku wydarzenie to jest czołową platformą integrującą w jednym miejscu wszystkich najważniejszych uczestników rynku hotelowego, tj. inwestorów i właścicieli hoteli, przedstawicieli sieci hotelowych, funduszy inwestycyjnych i banków, deweloperów a także architektów, dostawców, projektantów wnętrz oraz ekspertów z różnych dziedzin branży hotelarskiej i nieruchomościowej z Polski. W ubiegłym roku w wydarzeniu wzięło udział ponad 300 uczestników stacjonarnie, a ponad 100 śledziło transmisję online.

W tej edycji, podobnie jak przed rokiem, wydarzenie odbędzie się hybrydowo – z możliwością udziału stacjonarnego, oraz śledzenia transmisji online.

Forum towarzyszyć będzie także wieczorna gala, podczas której wyłonieni zostaną laureaci konkursu Hotelarskie Inwestycje Roku. 

Szczegóły wydarzenia na stronie www.hitpoland.pl


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *