Konferencja „Kobieta Hotelarz” w hotelu Willa Port w Ostródzie   POD PATRONATEM HOTELARZA

Fundacja Polskie Hotele Niezależne zaprasza już 8 marca do pięciogwiazdkowego hotelu Willa Port w Ostródzie na wyjątkową konferencję "Kobieta Hotelarz", której celem jest zwrócenie uwagi na rolę kobiet w hotelarstwie, oraz pokazanie ich nieocenionego wkładu w rozwój szerokorozumianej branży turystycznej. "Hotelarz" objął wydarzenie patronatem.

Podczas wydarzenia, kobiety będą mogły pokazać z jednej strony zawodowe, hotelarskie ambicje i kompetencje, z drugiej ogromną wrażliwość, a także społeczną odpowiedzialność biznesu.

W konferencji wezmą udział znane polskie mentorki i kobiety sukcesu, zarówno z branży hotelarskiej jak i z szerokorozumianego świata biznesu oraz wielu wybitnych polskich hotelarzy. Zostaną poruszone ważne tematy oraz nurtujące hotelarzy kwestie. Nie zabraknie interesujących wykładów, wnikliwych paneli oraz dyskusji w zakresie problematyki branży i zawodu hotelarza. Będzie to idealna okazja, aby wymienić się doświadczeniami i wiedzą, czy też zbudować trwałe relacje biznesowe.

KIEDY 8.03.2023 r. godz. 10.00

GDZIE Willa Port***** Ostróda

PROGRAM https://www.polskiehoteleniezalezne.pl/rok-kobiet/konferencja-2023


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

1 komentarz do “Konferencja „Kobieta Hotelarz” w hotelu Willa Port w Ostródzie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *