Accor z umową na pierwszy Swissôtel w Czechach   ŚWIAT

Grupa Accor podpisała umowę o zarządzanie na pierwszy hotel marki Swissôtel w Czechach. Liczący 130 pokoi, pięciogwiazdkowy Swissôtel Marianske Lazne Resort & SPA pierwszych gości przyjmie w 2024 roku.

Inwestorem i właścicielem hotelu jest Grathon Business a.s, firma realizująca projekty nieruchomościowe w całej Europie.

Mariańskie Łaźnie wraz z Karlowymi Warami i Franciszkańskimi Łaźniami zostały niedawno wpisane na listę światowego dziedzictwa UNESCO. Miasto położone jest 50 min jazdy od międzynarodowego lotniska w Karlowych Warach, 2 godziny jazdy samochodem od lotniska im. Vaclava Havla w Pradze i nieco ponad 2 godziny podróży od centrum Pragi.

Swissôtel to sieć hoteli kategorii luxury kupiona przez Accor za około 2,9 mld euro w 2015 roku, wraz z markami Fairmont i Raffles. Jest jedną z najbardziej znanych szwajcarskich marek na świecie w portolio posiada ponad 30 hoteli.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *