Tomasz Murawski dyrektorem ibis Styles Warsaw Airport   PERSONALIA

Tomasz Murawski został dyrektorem generalnego nowego ibisa Styles Warsaw Airport przy ul. Poleczki, który w tym roku dołączy do sieci po rebrandingu Holiday Inn Express Airport.

Tomasz Murawski jest związany z branżą hotelarską od 1998 roku. Zaczynał w hotelu Radisson SAS we Wrocławiu od roli operatora centrali telefonicznej, poprzez recepcjonistę po front office managera w Radisson Blu w Warszawie (obecny Radisson Collection). Od 2009 roku związany był z działami sprzedaży, najpierw jako group & events sales executive w warszawskich hotelach Sheraton i Westin, następnie jako account director w centralnym dziale National Sales Office dla hoteli Sheraton w Krakowie, Poznaniu i Sopocie oraz w hotelu Bristol w Warszawie, a od 2016 roku jako director of group & convention sales w Sheraton Warsaw & Westin Warsaw należących do sieci Marriott International. W 2019 r. zaangażował się w projekt otwarcia nowego hotelu – Four Points by Sheraton Warsaw Mokotów jako dyrektor działu sprzedaży. Przed rozpoczęciem pracy w zespole Accor pełnił funkcję dyrektora działu sprzedaży w Regent Warsaw Hotel.

– Dołączenie do zespołu wiodącej grupy hotelowej na świecie, z szerokim portfolio różnorodnych marek skierowanych do niemal każdego segmentu w branży to dla mnie duża nobilitacja i ważny krok w rozwoju kariery. Cieszę się, że mogę wnieść swoje szerokie doświadczenie do zespołu Accor i nie mogę doczekać się pracy na nowym stanowisku, w hotelu, który doskonale uzupełnia ofertę grupy oraz nieprzeciętnej marki hotelowej w Warszawie – mówi Tomasz Murawski.

ibis Styles Warsaw Airport zaoferuje gościom 124 pokoje, lobby bar, restaurację oraz dwie sale konferencyjne i parking. Podobnie jak pozostałe hotele tej marki będzie wyróżniał się motywem przewodnim, w tym przypadku wzorowanym na serialu „Gambit Królowej”. To drugi obiekt Accor objęty umową o zarządzanie w tej części Warszawy, po podpisanym niedawno Tribe Warsaw Airport (266 pokoi) i zarazem trzeci hotel marki w stolicy. Zgodnie z planem, obiekt przywita pierwszych gości jeszcze w tym roku.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *