Nowa dyrektor sprzedaży i marketingu w Andersia Hotel & SPA Poznań   PERSONALIA

Sylwia Kaczmarz, ostatnio w Hampton by Hilton Poznań, została dyrektor sprzedaży i marketingu poznańskiego hotelu Andersia.

Z branżą hotelarską związana jest od blisko 15 lat. Zaczynała pracując w hotelach za granicą, najpierw na greckich wyspach Krecie i Mykonos, następnie w Irlandii w Kellys Ressort Hotel w Rosslare Strand  i 5-gwiazdkowym Radisson Blu St. Helens w Dublinie, gdzie pełniła funkcję kierownika zmiany w hotelowej restauracji. Po powrocie do Polski przez dwa lata współpracowała z technikum hotelarskim, w którym prowadziła przedmioty z zakresu hotelarstwa oraz przygotowywała młodzież do egzaminów kwalifikacyjnych.  W 2017 roku związała się z siecią Accor pracując w Novotel Poznań Malta, gdzie była częścią zespołu recepcyjnego, miała tam również możliwość wspomagać dział rezerwacji oraz sprzedaży. Przez ostatnie cztery lata rozwijała się w strukturach sieci Hilton pracując w hotelu Hampton by Hilton Poznań Old Town, gdzie odpowiadała za sprzedaż i marketing.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *