Nowi dyrektorzy: operacyjny i personalny w InterContinental Warszawa   PERSONALIA

Do zespołu hotelu InterContinental Warszawa dołączyły nowe osoby: Nicholas A. Rana jako dyrektor operacyjny i Jolanta Fila-Szyling, która objęła stanowisko dyrektora działu personalnego.

Nicholas A. Rana z branżą hotelarską związany jest od ponad 20 lat. W 2001 r. rozpoczął pracę w sieci Marriott International, gdzie pracował na różnych stanowiskach w hotelach na całym świecie m.in. w Dubaju, Kopenhadze, Budapeszcie i Pradze. W 2009 r. objął stanowisko dyrektora sprzedaży i marketingu w hotelu Reneissance Malmo. Będąc częścią zespołu odpowiedzialnego za otwarcie hotelu, miał za zadanie stworzenie strategii sprzedażowych a także tworzenie i wdrażanie procedur oraz planowanie budżetów. W kolejnych latach pełnił funkcję dyrektora sprzedaży w kilku hotelach w tym: JW. Marriott Absheran Baku a od 2015 r. także w Abu Dhabi. Od 2017 r. piastował stanowisko dyrektora generalnego w Kolpin Hotels w Danii. W 2019 r. dołączył do sieci IHG Hotels & Resorts obejmując funkcję cluster director of sales & marketing w InterContinental Malta. Jako dyrektor operacyjny w InterContinental Warsaw będzie odpowiadał za pracę kluczowych działów operacyjnych w tym: technicznego, gastronomicznego i bankietów a także RiverView Wellness Centre oraz recepcji.

Jolanta Fila – Szyling posiada ponad 15-letnie doświadczenie pracy w dziale HR, które zdobywała w różnych branżach m.in. IT, finanse i SSC. Początki jej kariery zawodowej to praca dla takich firm jak: Vistra Corporate Services Centralny Ośrodek Informatyki, SII, Citi Bank, czy Dentons Business Services, gdzie odpowiadała za standaryzację procesów rekrutacyjnych, employee branding, a także szkolenia i rozwój pracowników, budując efektywne Employee Value Proposition (EVP) dla obecnych i przyszłych pracowników firmy. W 2019 r. przeniosła się do firmy KR Group, gdzie pracując na stanowisku Head of HR odpowiadała m.in.: za budowę i transformację procesów rekrutacyjnych, szkoleniowych, rozwojowych czy budowanie systemów motywacyjnych a od 2021 r. kontynuowała swoją drogę w roli managera i HR business partnera w consultingu dla firmy Deloitte w dziale Enterprise Technology. W InterContinental Warszawa będzie kierowała pracami działu personalnego i odpowiadała za tworzenie strategii HR.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *