Głosuj na Hotelarską Inwestycję Roku. Do 8 maja   KONFERENCJE "HOTELARZA"

Już 22 maja podczas wieczornej Gali towarzyszącej Forum HOTEL INVESTMENT TRENDS POLAND&CEE ogłosimy zwycięzców w konkursie na Hotelarskie Inwestycje Roku. Jednym z wyróżnień jest tytuł „Hotelarska Inwestycja według Czytelników Hotelarza”. Zostanie on przyznany obiektowi, który zdobędzie najwięcej głosów czytelników naszego magazynu. Głosowanie zakończy się dnia 8.05.2023 o godzinie 24:00.

BELMONTE, Krynica-Zdrój
Inwestor: Belmonte sp. z o.o.
Liczba pokoi: 251

Duży hotel zaprojektowany z poszanowaniem krajobrazu, wtopiony w podnóże góry Krzyżowej. Koncepcja całego obiektu nawiązuje do modernizmu krynickiego lat 30. z jego charakterystyczną architekturą i designem. Projekt wnętrz ma oddawać charakter i duszę regionu tamtych lat, a cały obiekt – filozofię wellbeing we wszystkich aspektach pobytu, poczynając od specjalnego menu poduszkowego w pokojach, poprzez cały kompleks Moon SPA, m.in. z dziewięcioma gabinetami i 25-metrowym basenem, po kuchnię restauracji Aura i ofertę konferencyjną z największą salą na 450 osób. Przy wykończeniu wnętrz wykorzystano takie materiały jak naturalne kamienie, drewno, szkło. Kolory ziemi w odpowiednich tonacjach wkomponowane w różne strefy hotelu mają pozwolić odpocząć zmysłom i w pełni się zrelaksować.

GŁOSUJĘ>>RADISSON BLU RESORT & CONFERENCE CENTER, Ostróda
Inwestor: Europlan
Liczba pokoi: 238


Jedyny hotel globalnej sieci na Mazurach. Poza 238 pokojami, których kolorystyka nawiązuje do barw natury - ciepłego drzewa, chłodu kamienia, przeplatanych błękitem morza i nieba, oferuje też m.in. 2,3 tys. m kw. powierzchni konferencyjno-eventowej z 16 salami, w tym Auditorium Hall o pow. 760 m kw. i 360-metrowe foyer. Aqua Park obejmuje krytą strefę wodną z dwutorowym basenem sportowym, basen dla dzieci, trzy jacuzzi oraz strefę termalną z sauną i łaźnią parową. W okresie letnim dostępna jest również strefa zewnętrzna z basenem relaksacyjnym i dwoma jacuzzi, do tego SPA Lava e Sal z 12 gabinetów. Ofertę hotelu uzupełniają dwie restauracje: Grus z kuchnią międzynarodową oraz bardziej kameralna Stoke m.in. ze stekami z lokalnej wołowiny, lobby bar oraz Black Swan Club z czterotorową kręgielnią i kortem do squasha.

GŁOSUJĘ>>


ROYAL TULIP APARTMENTS, Warszawa
Inwestor: Marvipol
Liczba pokoi: 312

Największy obiekt hotelowy otwarty w 2022 r. w Polsce z 312 pokojami przy ul. Grzybowskiej, łączącej Śródmieście z Wolą. Z bardzo przemyślanym konceptem wnętrz opartym na motywie przewodnim, którym jest stolica i jej poszczególne dzielnice, odwołując się zarówno do industrialnej historii tej części Warszawy, jak i do jej obecnej funkcji centrum biznesowo-rozrywkowego miasta. Aranżacja wnętrz Royal Tulip Apartments to podróż po Warszawie, a poznając historię dzielnic, można za każdym razem odkrywać nowe nawiązania. Poszczególne przestrzenie publiczne i pokoje nawiązują do charakterystycznych, ale designersko przetworzonych, elementów Powiśla, Saskiej Kępy, Woli (kawiarnia swaWola), Żoliborza czy Pragi. Chce definiować nową kategorię w branży hospitality: hybrydę luksusowego hotelu o standardzie pięciu gwiazdek, domu i biura. Wszystkie 312 pokoi zostało wyposażone w aneksy kuchenne, a część łazienek w pralko-suszarki.

GŁOSUJĘ>>


SASKI, CURIO COLLECTION BY HILTON, Kraków
Inwestor: Abriz
Liczba pokoi: 117

Pierwszy w Polsce hotel pod tym soft brandem Curio Collection by Hilton, otwarty po kilkuletnim remoncie w trzech połączonych kamienicach koło Rynku Głównego, nawiązuje do XIX-wiecznego dziedzictwa, gdy Saski był pierwszym luksusowym hotelem w Krakowie. Przywrócono historyczne detale architektury i wnętrz, np. freski w zabytkowej sali balowej, w której koncertowali m.in. Franciszek Liszt i Johannes Brahms. W holu stanęła ręcznie kuta, zdobiona metaloplastyką winda z 1910 r., na ścianach apartamentów odtworzono polichromie (wielobarwne ozdoby malarskie) inspirowane grecką mitologią. We współpracy ze światowej sławy krakowskim fotografem Ryszardem Horowitzem ozdobiono korytarze i pokoje portretami muzyków i kompozytorów. Również elementy wystroju wnętrz inspirowane są motywami muzycznymi, np. biurko w kształcie pianina, lampy w formie trąbek, notes w pięciolinię. Poszerzeniem oferty jest Regale Bar & Restaurant, utrzymany w stylu art déco.

GŁOSUJĘ>>


VERTE, AUTOGRAPH COLLECTION, Warszawa
Inwestor: Budizol
Liczba pokoi: 94

Pierwszy w Polsce hotel pod soft brandem Autograph Collection sieci Marriott. Otwarty po kilkuletniej rewitalizacji połączonych pałaców Branickich i Szaniawskich w sąsiedztwie Zamku Królewskiego. W wyniku modernizacji wnętrza łączą w sobie wyeksponowane oryginalne elementy, jak ozdobne sztukaterie, balustrady, kamienne zdobienia, z nowoczesnym podejściem. Każdy z 94 pokoi charakteryzuje odmienny wystrój, jednak wszystkie łączy niecodzienny design, najlepszej jakości materiały – naturalne drewno, chłodny kamień, tkaniny o grubym splocie oraz historia interpretowana z lekkim przymrużeniem oka. Ofertę uzupełnia restauracja KUK, której szefem kuchni jest Maciej Majewski, wieloletni szef kuchni hotelu Sofitel Victoria, a śniadania serwowane są w nowym szklanym pawilonie. Do tego 800 m kw. przestrzeni konferencyjno-eventowej z największą salą Warszawa na 350 osób oraz w podziemiach strefa SPA & wellness z gabinetami zabiegowymi i basenem o długości 20 m.
GŁOSUJĘ>>

W pozostałych kategoriach konkursowych zostaną wybrani laureaci:

• Pracownia Projektowania Wnętrz 2022/2023
• Biuro Architektoniczne Roku 2022/2023
• Hotelarski Inwestor Roku 2022/2023
• Hotelarska Inwestycja Roku 2022/2023

Zwycięzców wybierze Kapituła złożona z wybitnych przedstawicieli branży hotelarskiej w Polsce:

Rafał Abramczyk - współwłaściciel i prezes hotel AG
Radosław Altheim – dyrektor zarządzający, Q Hotels
Gheorghe Cristescu – prezes, Polski Holding Hotelowy
Bogdan Czajkowski - właściciel firmy HRCA
Ireneusz Dudek – właściciel firmy Hotel Inwest
Krzysztof Gonciarek – członek zarządu, Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia, wydawca „Hotelarza”
Dorota Malinowska – partner w firmie Pro Value
Małgorzata Morek – starszy dyrektor ds. rozwoju sieci Hilton w regionie CEE
Leszek Mięczkowski – prezes zarządu, Dobry Hotel
Janusz Mitulski – starszy dyrektor rozwoju sieci Marriott International na Europę Środkowo – Wschodnią i Kraje Bałtyckie
Łukasz Płoszyński – wiceprezes, Focus Hotels
Magdalena Sekutowska – starszy dyrektor ds. rozwoju Hilton Worldwide w regionie CEE
Jacek Stasikowski – dyrektor ds. rozwoju w Polsce, Grupa Accor
Rafał Szubstarski – redaktor naczelny miesięcznika „Hotelarz”
Ireneusz Węgłowski – prezes Izby Gospodarczej Hotelarstwa Polskiego
Andrzej Wójcik – prezes Satoria Group
Jan Wróblewski – współwłaściciel sieci Zdrojowa Hotels

Tego wyjątkowego wydarzenia nie możesz przegapić z następujących powodów:

• Poznasz dziesiątki inwestorów, deweloperów, architektów i specjalistów hotelarskich
• Znajdziesz najlepsze rozwiązania dla swojego biznesu, będziesz miał okazję do dyskusji z ludźmi na podobnych stanowiskach
• W wydarzeniu weźmie udział kilkudziesięciu najlepszych panelistów z całej Europy i ponad 300 uczestników

ZGŁOŚ SWÓJ UDZIAŁ>>Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *