AxPro Concept Partnerem HIT 2023   KONFERENCJE "HOTELARZA"

AxPro Concept / Kowary Carpets, ekspert w dziedzinie produkcji, projektowania oraz wyposażenia wnętrz, został Partnerem Srebrnym Forum Hotel Investment Trends Poland&CEE. To największe w Polsce i CEE wydarzenie skoncentrowane na inwestycjach w hotelarstwie, odbędzie się w tym roku 22 maja w hotelu Renaissance w Warszawie.

Axpro specjalizuje się w projektowaniu produktów i wnętrz, doradztwie inwestycyjnym i pracach wykończeniowych, a dostarcza wykładziny podłogowe (axminster, drukowane, ręcznie tkane, PCV/LVT, drewno), płytki ceramiczne, dekoracja okien, meble i oświetlenie.

Hotel Investment Trends Poland&CEE (HIT) to największe w naszym regionie Europy forum poświęcone inwestycjom w hotelarstwie. Co roku wydarzenie to jest czołową platformą integrującą w jednym miejscu wszystkich najważniejszych uczestników rynku hotelowego, tj. inwestorów i właścicieli hoteli, przedstawicieli sieci hotelowych, funduszy inwestycyjnych i banków, deweloperów a także architektów, dostawców, projektantów wnętrz oraz ekspertów z różnych dziedzin branży hotelarskiej i nieruchomościowej z Polski. 

W ubiegłym roku w wydarzeniu wzięło udział ponad 300 uczestników stacjonarnie, a ponad 100 śledziło transmisję online.

W tej edycji, podobnie jak przed rokiem, wydarzenie odbędzie się hybrydowo – z możliwością udziału stacjonarnego, oraz śledzenia transmisji online.

Forum towarzyszyć będzie także wieczorna gala, podczas której wyłonieni zostaną laureaci konkursu Hotelarskie Inwestycje Roku. 

Szczegóły wydarzenia na stronie www.hitpoland.pl


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *